تبلیغات بنری
فدراسیون فوتبال کشور در به در بدنبال سرمربی برای تیم ملی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از پایان جام ملت‌های آسیا بدون سرمربی است و فدراسیون تلاش می‌کند در فیفادی بعدی جانشین کارلوس کی‌روش را مشخص کند.   شایعه خنده‌دار در فضای مجازی برای سرمربیگری تیم ایران   زین الدین زیدان، ژوزه مورینیو و یورگن کلینزمن سه گزینه احتمالی مربیگری تیم ملی ایران هستند . پس از قطعی شدن جدایی کارلوس کی‌روش از تیم ملی ایران، مازیار ناظمی، روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان در فضای مجازی به نام‌هایی…
 زین الدین زیدان، ژوزه مورینیو و یورگن کلینزمن سه گزینه احتمالی مربیگری تیم ملی ایران

فدراسیون فوتبال کشور در به در بدنبال سرمربی برای تیم ملی

تیم ملی فوتبال کشورمان پس از پایان جام ملت‌های آسیا بدون سرمربی است و فدراسیون تلاش می‌کند در فیفادی بعدی جانشین کارلوس کی‌روش را مشخص کند.

 

شایعه خنده‌دار در فضای مجازی برای سرمربیگری تیم ایران

  زین الدین زیدان، ژوزه مورینیو و یورگن کلینزمن سه گزینه احتمالی مربیگری تیم ملی ایران هستند . پس از قطعی شدن جدایی کارلوس کی‌روش از تیم ملی ایران، مازیار ناظمی، روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان در فضای مجازی به نام‌هایی بزرگ برای هدایت تیم ملی ایران اشاره کرد.

خبر مذاکره با زین الدین زیدان، ژوزه مورینیو و یورگن کلینزمن را خیلی‌ها به چشم یک شایعه خنده‌دار در فضای مجازی تلقی کردند، اما این اسامی کم حاشیه نداشت و مدتی همه را سرگرم کرده بود.

پس از آن اسامی دیگری از جمله برت فن مارویک و لوران بلان هم برای هدایت تیم ملی ایران مطرح شد که به نظر می‌رسید نام آنها فقط در حد مطرح شدن به عنوان یک گزینه بود و موضوع خیلی جدی نبود.