• پنجشنبه 12 خرداد 1401 - 11:36
  • 344
  • 0 دیدگاه
  • ورزشی ,

لحظه کامل ورود جیمی جامپ به بازی استقلال و نفت را ببینید

فیلم کامل جیمی جامپ بازی استقلال و نفت قبل از ورود با گزارشگری را ببینید.  در اوایل نیمه دوم یک جیمی جامپ این هوادار که لباس آبی به تن داشت، در دقیقه 55 وارد زمین شد.  یکی از هواداران حاض
 لحظه کامل ورود جیمی جامپ به بازی استقلال و نفت را ببینید

فیلم کامل جیمی جامپ بازی استقلال و نفت قبل از ورود با گزارشگری را ببینید.  در اوایل نیمه دوم یک جیمی جامپ این هوادار که لباس آبی به تن داشت، در دقیقه 55 وارد زمین شد. 

یکی از هواداران حاضر در ورزشگاه آزادی، در اوایل نیمه دوم بازی استقلال وارد زمین شد اما به هدفی که داشت نرسید.

 استقلال شب گذشته در حضور تماشاگرانش میزبان نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه آزادی بود. آبی‌ها در پایان این بازی به‌همراه هواداران خود جشن قهرمانی برپا کردند.

بازی در اوایل نیمه دوم یک جیمی جامپ داشت؛ این هوادار که لباس آبی به تن داشت، در دقیقه 55 وارد زمین شد. همرنگی لباس او با بازیکنان استقلال، ابتدا حضورش در زمین را محسوس نکرد ولی پیش از اینکه این هوادار به خواسته خود برسد، متوقف شد.

جیمی جامپ آبی‌پوش با سرعت بالا عرض زمین را طی کرد تا به فرهاد مجیدی برسد. او در حین نزدیک شدن به سرمربی آبی‌ها هم مشخص بود که درخواست داشت فقط بتواند او را ببیند و تمام؛ ولی درست لحظه‌ای که می‌رفت این اتفاق بیافتد، یکی از مسئولان حاضر در ورزشگاه از راه رسیده و این هوادار را از زمین خارج کرد. 

منابع:اقتصاد نیوز / فارس

بیشتر بخوانید :  انصراف الکسیس بلدل بازیگر سریال «سرگذاشت ندیمه» از حضور در فصل پنجم

بیشتر بخوانید :فیلم کامل جشن قهرمانی آرژانتین در فینالیسیما 2022 (جام قهرمانی اروپا و آمریکای جنوبی)