تبلیغات بنری
واضح نیوز  ; مدیرعامل شرکت زامیاد از تولید و عرضه یک شاسی بلند 7 نفره خاص به عنوان اولین خودرو سواری در تاریخ فعالیت این شرکت خودروساز خبر داد. محمد زارع پور اشکذری در گفت وگویی ضمن اعلام این خبر افزود: این خودرو بر مبنای محصول یکی از خودروسازان خوشنام چین تا آخر امسال در مجموعه زامیاد، داخلی سازی و به بازار ایران عرضه می شود. مدیرعامل شرکت زامیاد، هدف اصلی تولید این خودرو را عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص کاهش تلفات تصادفات جاده ای و نیز اقتصاد مقاومتی دانست و تاکید کرد: در پروژه تولید…
معرفی شاسی بلند جدید زامیاد + تصاویر و مشخصات فنی

واضح نیوز  ; مدیرعامل شرکت زامیاد از تولید و عرضه یک شاسی بلند 7 نفره خاص به عنوان اولین خودرو سواری در تاریخ فعالیت این شرکت خودروساز خبر داد.

محمد زارع پور اشکذری در گفت وگویی ضمن اعلام این خبر افزود: این خودرو بر مبنای محصول یکی از خودروسازان خوشنام چین تا آخر امسال در مجموعه زامیاد، داخلی سازی و به بازار ایران عرضه می شود.

مدیرعامل شرکت زامیاد، هدف اصلی تولید این خودرو را عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص کاهش تلفات تصادفات جاده ای و نیز اقتصاد مقاومتی دانست و تاکید کرد: در پروژه تولید خودرو جدید زامیاد، الزام رعایت استانداردهای به خصوصی وجود دارد که تنها در تعداد معدودی از خودروسازان جهانی اعمال می شود که یکی از شاخصه های اصلی آن، ایمنی فوق العاده است.

 

معرفی شاسی بلند جدید زامیاد + تصاویر و مشخصات فنی

 

شاسی بلند جدید زامیاد در چین با نام لندفورت شناخته شده ولی بدلیل درصد داخلی سازی بالا و برخی مسائل قرار است با نام ایرانی تیوان به سراغ خط تولید زامیاد برود.

 

معرفی شاسی بلند جدید زامیاد + تصاویر و مشخصات فنی

 

 حجم پیشرانه: 2 لیتری 4 سیلندر  توربو


قدرت: 215 اسب‌بخار


 گشتاور: 312 نیوتن‌متر


جعبه‌دنده: 6 سرعته اتوماتیک

سیستم انتقال قدرت: چهار چرخ محرک

 

معرفی شاسی بلند جدید زامیاد + تصاویر و مشخصات فنی