تبلیغات بنری
تمرکز تلاش و انرژی خود را بر روی یک روال ساختاری روزانه به طور طبیعی باعث می شود دوره های طولانی خواب در شب. چهار نکته کلیدی وجود دارد که موجب خواب طولانی تر می شود.چهار منطقه تغذیه، هضم، زمان بیداری و موقعیت خواب است. در اینجا Mead توضیح می دهد که چگونه می توانید از هر یک از آنها برای کمک به خواب نوزاد خود استفاده کنید.   مصرف شیر یا غذا "به عنوان بخشی از روال روزانه خود، کودک خود را تا زمانی که کامل است، تغذیه کنید، و یک ساعت برای هر خوراکی، چه شیرین و چه جامد، اجازه دهید. این اجازه می دهد…
یک متخصص بپرسید: چگونه می توانم کودکم را در شب راحت بخوابانم؟

تمرکز تلاش و انرژی خود را بر روی یک روال ساختاری روزانه به طور طبیعی باعث می شود دوره های طولانی خواب در شب. چهار نکته کلیدی وجود دارد که موجب خواب طولانی تر می شود.
چهار منطقه تغذیه، هضم، زمان بیداری و موقعیت خواب است. در اینجا Mead توضیح می دهد که چگونه می توانید از هر یک از آنها برای کمک به خواب نوزاد خود استفاده کنید.

 

مصرف شیر یا غذا

"به عنوان بخشی از روال روزانه خود، کودک خود را تا زمانی که کامل است، تغذیه کنید، و یک ساعت برای هر خوراکی، چه شیرین و چه جامد، اجازه دهید. این اجازه می دهد زمان برای پیچ و تاب. هنگام شیر دادن، هر دو سینه را در هر خوراکی پیشنهاد دهید. طول و مقدار مصرف شیر باید بیشتر از هر خوراک در شب باشد. به طرز ماهرانه ای هر هفته مصرف شیره را افزایش دهید تا در شب شب بخوابید. اطمینان حاصل کنید که زمان صرف تغذیه فعال است و نه راحت خوردن و یا تعطیلات، که آموزش ارتباطات مثبت با تغذیه است. "

 هضم

راحتی گوارشی کودک شما باعث می شود تا هر دو والدین و نوزادان از خواب بیدار شوند. نوزادان نمی توانند برای 10 تا 12 هفته اول خود را بسوزانند، در حالی که نوشیدن و هضم شدن، هوا را زیاد می کنند. اغلب تسریع و کاهش هوا در طول تغذیه، بدین معنی است که کودک شما قادر به شیر بیشتر نخواهد بود اما در طی و پس از آن راحت است و به راحتی بین غذا ها خواب می رود. باد هر 0.5 تا 1 اونس بر روی بطری و هر پنج دقیقه یا بیشتر بر روی سینه.


بیدار شدن
"ساختن برخی از زمان بیداری پس از تغذیه اجازه می دهد تا زمان برای هضم قبل از خواب و بیدار شدن نوزاد در طول ساعت در نور روز است. این شادترین زمان بیدار شدن است، خوشبختی کامل و بدون باد است. این بدان معنی است که کودک شما فقط باید هنگام شب بیدار شود و واقعا گرسنه بماند و به سرعت به خواب برود.

 موقعیت

چگونه و کجا نوزادتان را به رختخواب بسپارید، مدت زمان خواب آنها تعیین خواهد کرد. کودکانی که به طور ایمن به یک سبد یا کالای موسی مشغول هستند، برای مدت طولانی تر از نوزادانی که در صندلی یا مات بازی می کنند، خواب می بینند. محیطی مثبت برای خواب خوب ایجاد کنید، در شبانه روز در یک اتاق خالی خالی کنید و در طول روز به آرامی روی شانه های خود قرار دهید. اگر رفلکس حیرت انگیز قوی باشد، در طول روز نیز سایه زده می شود. این یک افسانه است که یک کودک نیاز به سر و صدا دارد و می تواند هر چند ماه یکبار بخوابد؛ کودکانی که به طور جامد در شب بخوابند، در طول روز خواب بسیار سبک تر خواهند داشت، بنابراین در اتاق خواب که در آن سر و صدا محدود است و نور کم، با یک چرت زدن و شاید پوست پوست به پوست می بخشد بهتر است./ حالوا