• شنبه 13 آبان 1402 - 19:02
  • 112
  • 0 دیدگاه
  • اخبار ,

14 آبان در لنگرود عزای عمومی اعلام شد

نماینده ولی‌فقیه در گیلان و استاندار با صدور پیامی مشترکی روز یکشنبه ۱۴ آبان‌ ماه را در شهرستان لنگرود عزای عمومی اعلام کردند. واضح نیوز: «آیت‌الله رسول فلاحتی، نماینده ولی‌
14 آبان در لنگرود عزای عمومی اعلام شد

نماینده ولی‌فقیه در گیلان و استاندار با صدور پیامی مشترکی روز یکشنبه ۱۴ آبان‌ ماه را در شهرستان لنگرود عزای عمومی اعلام کردند.

واضح نیوز: «آیت‌الله رسول فلاحتی، نماینده ولی‌فقیه در گیلان و اسدالله عباسی، استاندار با صدور پیامی مشترک، ضمن اعلام همدردی با خانواده‌های داغدار لنگرودی فردا، ۱۴ آبان‌ماه را در شهرستان لنگرود عزای عمومی اعلام کردند.

متن پیام به شرح زیر است:

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

جان باختن ۳۲ نفر از هم استانی‌های ما در حادثه دلخراش آتشسوزی لنگرود، مایه تأثر و تألم خاطر گردید.

ضمن ابراز همدردی و عرض تسلیت به خانواده‌های داغدارو مردم شریف شهرستان لنگرود از درگاه خداوند منان برای آن مرحومان عفو و رحمت الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می‌نماییم و برای مصدومان این حادثه هولناک از درگاه حضرت باریتعالی سلامتی و عافیت خواهانیم.

از این رو فردا یکشنبه، ۱۴ آبان‌ماه جاری را در شهرستان لنگرود عزای عمومی اعلام می‌نماییم.

به گزارش ایسنا؛ نخستین ساعات بامداد ۱۲ آبان‌ماه، آتش‌سوزی در مرکز ترک اعتیاد واقع در ابتدای جاده کومله شهرستان لنگرود منجربه فوت ۳۲ نفر و مصدومیت ۱۷ نفر شد. در پی این حادثه احمد وحیدی، وزیر کشور برای بررسی ابعاد حادثه آتش سوزی در کمپ ترک اعتیاد لنگرود، عصر ۱۲ آبان‌ماه وارد گیلان شد.»