تبلیغات بنری
دوران نامزدی یکی دوران بیاد ماندنی و در عین حال دوران حساس زندگی دختر و پسری است که تازه باهم اشنا اشنا شده اند و شناخت درست و حسابی از یکدیگر ندارند. و برای همین باید قدم اول یعنی نامزدی را با موفقیت پشت سر بگذارند. دختر پسری که تازه عقد کردند اگر بتوانند دوران نامزدی را بدون مشکل جدی پشت سر بگذارند احتمال اینکه در زندگی اینده خود موفق باشند وجود دارد.     - دروغ نگویید  اگر میخواهید نامزدتان به شما اعتماد کند و این اعتماد روز به روز بیشتر شود نباید دروغ بگویید . حتی دروغ های کوچک…
5 اصل مهم که باید در دوران نامزدی رعایت کنید

دوران نامزدی یکی دوران بیاد ماندنی و در عین حال دوران حساس زندگی دختر و پسری است که تازه باهم اشنا اشنا شده اند و شناخت درست و حسابی از یکدیگر ندارند. و برای همین باید قدم اول یعنی نامزدی را با موفقیت پشت سر بگذارند. دختر پسری که تازه عقد کردند اگر بتوانند دوران نامزدی را بدون مشکل جدی پشت سر بگذارند احتمال اینکه در زندگی اینده خود موفق باشند وجود دارد.

 

 

- دروغ نگویید

 اگر میخواهید نامزدتان به شما اعتماد کند و این اعتماد روز به روز بیشتر شود نباید دروغ بگویید . حتی دروغ های کوچک زندگی شما رو تلخ خواهد کرد. مثلا اگر نامزدتان پرسید کجا هستی راستش را بگو . یا دختر خانم میخاد بیرون بره حتما باید قبل از رفتن به نامزد خود اطلاع دهد که میخواهد به جایی یا مهمانی برود. این کار به مرور اعتماد و وابستگی نامزدتان را به شما بیشتر و بیشتر خواهد کرد.

 

 

- همیشه آراسته باشید

 اگر میخواهید نامزدتان هر لحظه تشنه دیدن شما باشد سعی کنید همیشه آراسته باشید . یعنی لباس های خوب و تر و تمیز بپوشید. قبل از اینکه به دیدن نامزدتان بروید مسواک زدن را فراموش نکنید عطر مناسبی بزنید.  دخترخانم ها همیشه قبل از دیدار با نامزد خود کمی ارایش کنید . بوی غذا ندهید. لباس های زیبا بپوشید. لباس های زیر شیک و تحریک کننده برای نامزدتان بپوشید . همیشه الت تناسلی خود را تمیز نگه دارید. بدون مو . حمام را فراموش نکنید. شما نباید بو بدهید.

 

- با حیا باشید

اقا پسرها  هیچ وقت پیش نامزدتان از زن های دیگر و یا دختر های فامیل تعریف و تمجید نکنید . چون بشدت مورد تنفر نامزد خود قرار خواهید گرفت.دختر خانم شما هم به نامزدتان نگید فلان جنس مخالف اینجوریه اونجوریه. پسرها به این شخصیت از دخترها هیچ وقت اعتماد کامل نخواهند کرد. و نسبت به شما دختر خانم که نامزد ایشان هستید با نگاه و تفکر بد خواهد نگریست. سعی نکنید به نامزدتان خودتان را اینگونه جلوه دهید که شهوتتان زیاد است و شما نمنیتوانید ان را کنترل کنید. نامزدتان شاید این فکر به ذهنش بیاید که احتمالا شما به هر طریقی نیاز جنسی خود را رفع می کنید حتی اگر من نباشم. و اینکه پیش نامزدتان اصلا به هیچ عنوان فیلم های جنسی نگاه نکنید چون به شدت اعتمادش به شما کم خواهد شد و به ابروی شما شک کند.

 

 

- احترام بگذراید

 احترام به همدیگر در دوران به همدیگر یکی از ارکان های اصلی موفقیت رابطه زوج ها در نامزدی است. شما نامزدها در عین حال که به مرور باهم راحت خواهید بود و شوخی و مزاخ باهم خواهید داشت. باید احترام را هم حفظ کنید . به همدیگر در هنگام دیدار سلام و احوال پرسی گرم داشته باشید .و وقتی باهم حرف میزنید به حرفهای همدیگر با دقت گوش کنید تا به طرفتان بفهمانید که حرفایش برایتان خیلی مهم است. احترام به خانواده ها خیلی مهم است. نباید به پدر و مادر و خواهر برادر همدیگر توهین کنید. در کل نباید اجازه دهید روی شما به همدیگر باز شود که اگر این اتاق بیافتد شاید استارت یک مشکل جدی در رابطه شما زده شود.

 

- از گذشته نگویید

هیچ کس امام و پیغمبر نیست که اشتباهی نداشته باشد . دختر پسرها در دوران مجردی ممکن است عاشق شوند و یا دوست جنس مخالف را تجربه کرده باشند. اینها را نباید به نامزدتان بگویید. که من با فلانی دوست بودم و یا عاشق فلانی بودم.  اگر دوستان ناباب داشتید در مجردی. هیچ وقت به نامزدتان اینها را بازگو نکنید چون به شدت در مورد شما فکر بد خواهد کرد. شاید در دلش شک همیشه باقی بمونه. نزاره شما با دوستان دوران مجردی خود ارتباط داشته باشد که مبادا کارهای بد انها در روی شما تاثیر بگذارد.

 

 

 

 

نویسنده : سمیه عطاردی نویسنده حالوا