​ 2 اخبار جهان - مجله اینترنتی حالوا

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

اخبار جهان - مجله اینترنتی حالوا

اخبار روز جهان ,اخرین خبرهای جهان,مشروح اخبار دنیا,حوادث,خبرگزاری ها,روزنامه ها new world

اخبار روز جهان ,اخرین خبرهای جهان,مشروح اخبار دنیا,حوادث,خبرگزاری ها,روزنامه ها new world

تبلیغات بنری
 بازتاب مراسم تحلیف رئیس جمهور رییسی در رسانه های آلمان

راین سایتونگ: رئیس جمهور ایران وعده مدرنیته و سیاست خارجی عقلایی می دهد. رئیس جمهور منتخب مایل است دموکراسی اسلامی را نهادینه کند و برای این کار به همکاری همه متخصصان بدون در نظر گرفتن جهت گیری های سیاسی و گرایش های ایدئولوژیک نیاز دارد.

ماجرای ساعت گران قیمت رهبر حوثی های یمن و قیمت این ساعت چقدر است؟ +عکس

ساعت گران قیمت در دست رهبر یکی از فقیر ترین کشورهای جهان سوژه رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی شد /  رسانه‌های یمن و شبکه‌های اجتماعیِ عربی با انتشار تصویری از دیدار "محمد عبدالسلام‌" از رهبران حوثی یمن با سیدابراهیم رئیسی نوشته‌اند که رهبر حوثی ها در اوج فقر و قحطیِ یمن، ساعتی که در دست اوست ۲۴هزار یورو می‌ارزد.

ادامه مطلب
تاریخ دقیق واریز و برداشت یارانه های شهریور 1400 + مبلغ کل یارانه های شهریور 1400

تاریخ واریز و برداشت یارانه های شهریور 1400 + مبلغ کل یارانه های شهریور 1400 : زمان واریز سه یارانهشهریور 1400 مشخص شد ... یارانه, هدفمندی یارانه ها,یارانه نقدی,افزایش یارانه,واریز یارانه,زمان واریز یارانه معیشتی, مبلغ یارانه سال ۱۴۰۰,حمایت معیشتی,پرداخت کمک معیشتی,بسته معیشتی,پرداخت یارانه کمک معیشتی,یارانه معیشتی

ادامه مطلب
آیا سید حسن نصرالله فوت کرده است | ترور شیخ حسن نصرالله

شیخ حسن نصرالله ، رهبر مقاومت لبنان و حزب الله که محبوبیت زیادی هم در بین مردم شهید پرور لبنان داشت ، صبح امروز خبری در رسانه های مکتوب به انتشار رسید که وی در ترور موفق در لبنان به شهادت رسیده و کشته شده است که لحظاتی بعد منابع موثق از دروغ بودن این خبر و سالم بودن شخی حسن نصرالله خبر دادند.

بیوگرافی خاشه زوان (نظرمحمد) کمدین افغان همسر و فرزنداش + ماجرای تیرباران و اعدام تصاویر خاشه

خاشه زوان کیست ؟ خاشه زوان با نام اصلی نظرمحمد کمدین افغانی به دست طالبان تیرباران شد . در این بخش با بیوگرافی نظرمحمد معروف خاشه زوان کمدین سرشناس افغان و عکس ها و کلیپ ها و سوابق هنری و پیج اینستاگرامش و ماجرای کامل اعدام و کشف جسدش با دستان بسته و همسر و فرزندانش را میخوانید

ادامه مطلب
(فیلم کامل) ماجرای تحقیر پول ایران در یک مسابقه تلویزیونی افغانستان چیست؟

در یک مسابقه تلویزیونی در شبکه‌ای افغان، با مسخره کردن ارزش پول ملی ایران توسط افغان ها  مورد توجه کاربران ایرانی و اندوه آنها در فضای مجازی شده است.

ادامه مطلب
سهیل پردیس کیست و چگونه توسط طالبان کشته شد + بیوگرافی و عکس

شبکه خبری «سی‌ان‌ان» گزارش کرده است که طالبان سهیل پردیس را که به‌عنوان ترجمان نیروهای امریکایی در افغانستان کار کرده بود، در مسیر کابل – خوست سر بریده‌اند. این رویداد ۱۲ روز پس از آغاز رسمی روند بیرون شدن نیروهای خارجی از افغانستان رخ داده است.