• یکشنبه 22 خرداد 1401 - 9:48
  • 199
  • 0 دیدگاه

آمار نهایی فوتی‌ های حادثه قطار مشهد ـ یزد به 14 نفر رسید

آمار نهایی فوتی‌ های حادثه قطار مشهد ـ یزد به 14 نفر رسید / مدیرکل پزشکی قانونی یزد گفت: همه فوتی‌های حادثه قطار مشهد- یزد ۱۴ نفر بودند که ۹ مورد به خانواده‌ها تحویل شده و پنج پیکر دیگر
آمار نهایی فوتی‌ های حادثه قطار مشهد ـ یزد به 14 نفر رسید

آمار نهایی فوتی‌ های حادثه قطار مشهد ـ یزد به 14 نفر رسید / مدیرکل پزشکی قانونی یزد گفت: همه فوتی‌های حادثه قطار مشهد- یزد ۱۴ نفر بودند که ۹ مورد به خانواده‌ها تحویل شده و پنج پیکر دیگر تا ساعتی دیگر تحویل خانواده‌های آنان می‌شود.

واضح نیوز حوادث: از آنجا که پیکر برخی از جانباختگان بر اثر شدت ضربه، متلاشی شده بود تیم های حاضر در محل، قطعات اجساد را در قالب ۲۲ کاور جهت تشخیص هویت جمع آوری کرده بودند که قابل شناسایی نبودند.

به گفته این مسئول، پس از انتقال کاورها به استان و بررسی های دقیق کارشناسی از سوی پزشکی قانونی بر روی باقی مانده اجساد، در نهایت با توجه به اعلام آمار مفقودی ها از سوی خانواده ها و بررسی های پزشکی قانونی، تعداد قطعی فوتی ها ۱۴ نفر اعلام شد که ۲ نفر متعلق به طبس و ۱۲ نفر متعلق به یزد بودند که پیکر هشت نفر تشییع شده است.

مدیرکل پزشکی قانونی یزد گفت: آزمایشگاه ژنتیک پزشکی قانونی اصفهان آخرین نمونه‌های ارسال شده را مورد بررسی قرار داده و همه موارد هویت مشخص شده است.

او گفت: همکاران در محل سالن تشریح پزشکی قانونی در حال تطبیق اجساد هستند و باقیمانده اجساد تا دقایقی دیگر قابل تحویل خانواده‌ها می‌شود.