اسامی ۱۵ خودرو بدون قرعه کشی سایپا و ایرانخودرو + تاریخ و نحوه ثبت نام

واضح نیوز اقتصادی: با دستور وزارت صمت شرکت های خودروسازی سایپا و ایران خودرو چند مدل خودروی خود را بدون قرعه کشی به مشتریان عرضه کنند . این خودروها مشارکت در تولید هستند . اسامی خودروهای بدون قرعه کشی
اسامی ۱۵ خودرو بدون قرعه کشی سایپا و ایرانخودرو + تاریخ و نحوه ثبت نام

واضح نیوز اقتصادی: با دستور وزارت صمت شرکت های خودروسازی سایپا و ایران خودرو چند مدل خودروی خود را بدون قرعه کشی به مشتریان عرضه کنند . این خودروها مشارکت در تولید هستند . اسامی خودروهای بدون قرعه کشی سایپا عبارتند از انواع تیپ های خودروی کوییک و ساینا است. اسامی خودروهای بدون قرعه کشی ایران خودرو عبارتند از تارا اتوماتیک و تارا دستی و دنا پلاس توربو شارژ و مدل اتوماتیک دنا پلاس توربو شارژ و همچنین 3 مدل از خودروهای مدیران خودرو ( ایکس 55 پرو اکسلت اسپورت و ایکس 55 پرو اکسلت و تیگو 8 پرو) جز اسامی 15 خودروی بدون قرعه کشی وزارت صمت است.

به گزارش واضح نیوز : امید قالیباف گفت: این 15 طرح فروش در نخستین دوره عرضه سامانه یکپارچه تخصیص خودرو دارای متقاضیانی کمتر از ظرفیت اعلام شده بودند و در نتیجه برای فروش آنها قرعه کشی برگزار نخواهد شد.

سخنگوی وزرات صمت افزود: متقاضیان برای خرید این خودرو‌ها می‌توانند به سایت‌های فروش خودروسازان مراجعه و  به خرید محصول مورد نظر اقدام کنند.

وی گفت: شرکت سایپا از دوم تیر و ایران خودرو و دیگر خودروسازان از هفته آینده در سایت‌های خود اقدام به فروش خودرو خواهند کرد.

قالیباف تاکید کرد: به تدریج و با افزایش تولید خودرو که شاهد آن هستیم سایر طرح‌های فروش خودرو نیز از شمول قرعه کشی خارج خواهند شد.

سخنگوی وزارت صمت افزود: سامانه یکپارچه تخصیص خودرو نقش مهمی در کاستن از التهابات بازار خودرو و حذف واسطه‌ها داشت. به طوری که پیش از این در ازای عرضه 20 هزار خودروی یکی از خودروسازان حدود 11 میلیون نفر برای قرعه کشی ثبت نام کردند، اما در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به ازای 176 هزار خودرو 4 میلیون نفر ثبت نام کردند که نشان می‌دهد این سامانه توانسته است در تنظیم بازار موفق عمل کند.

اسامی ۱۵ خودرو بدون قرعه کشی سایپا و ایرانخودرو + تاریخ و نحوه ثبت نام