اولین تصاویر خودرو ریرا k125 محصول جدید ایران خودرو قبل از رونمایی را ببینید

عکس ریرا ایران خودرو / تصاویر ماشین خودروی کراس اور “ریرا” (ری را یا K125) کراس اوور جدید ایران خودرو را در این مطلب ببینید. “ریرا” یا ری را یا K125 نام جدیدترین ماشین کراس
اولین تصاویر خودرو ریرا k125 محصول جدید ایران خودرو قبل از رونمایی را ببینید

عکس ریرا ایران خودرو / تصاویر ماشین خودروی کراس اور “ریرا” (ری را یا K125) کراس اوور جدید ایران خودرو را در این مطلب ببینید.

“ریرا” یا ری را یا K125 نام جدیدترین ماشین کراس اوور ایران خودرو است که قرار است به زودی وارد بازار شود. عکس ماشین ریرا و معرفی امکانات و مشخصات آن را در ادامه بخوانید.

تصاویر خودروی کراس اور ریرا ایران خودرو k125

تصاویر ریرا ری را

رونمایی از این خودرو قرار است در روزهای آتی انجام شود و گفته شده تا پایان نیمه اول سال 1402 به تولید انبوه (در دو مدل بنزینی و برقی) خواهد رسید. با توجه به قیمت نمونه های مشابه با ریرا به نظر می رسد قیمت خودرو ریرا ایران خودرو چیزی بین 600 تا 800 میلیون تومان باشد البته هنوز برای اعلام قطعی قیمت ریرا زود است.

ریرا ری را

مشخصات فنی خودرو ریرا ایران خودرو

نام ریرا برگرفته از یکی از شعرهای نیما یوشیج است و معنی آن در زبان مازندرانی باران است. طراحی ایکو ریرا بر روی پلتفرم IKP1 (نمونه داخلی سازی شده پلتفرم PF1 گروه پژو) انجام شده همان پلت فرمی که خودرو “تارا” بر پایه آن ساخته شده است.

تصاویر ریرا ایران خودرو k125 کراس اور