• سه شنبه 17 خرداد 1401 - 21:22
  • 4180
  • 1 دیدگاه

آیا چهارشنبه ۱۸ خرداد مدارس تعطیل است| آخربن خبر تعطیلی مدارس چهارشنبه

آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ آلودگی هوا (جدید) آخرین خبر تعطیلی مدارس و ادارات چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ گرد و خاک و آلودگی هوا در شهرهای تهران و البرز و ایلام و شهرهای جنوبی ، ا
آیا چهارشنبه ۱۸ خرداد مدارس تعطیل است| آخربن خبر تعطیلی مدارس چهارشنبه

آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ آلودگی هوا (جدید)

آخرین خبر تعطیلی مدارس و ادارات چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ گرد و خاک و آلودگی هوا در شهرهای تهران و البرز و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، مشهد ، خوزستان ، اهواز ، یزد ، تهران ، بوشهر بدلیل آلودگی هوا مشخص شد, تعطیلی مدارس و ادارات فردا چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ به دلیل گردوخاک و الودگی هوا و تعطیلی مدارس و ادارات و بانک ها و دانشگاه های شهرها و استان ها امروز چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ آلودگی هوا را در این گزارش واضح نیوز بخوانید. 

واضح نیوز اجتماعی: با توجه به آلودگی هوای اکثر شهرهای کشور از جهت گرد و غبار و آلایندگی ، احتمال تعطیلی مدارس در خیلی از شهرهای دارای آلودگی وجود دارد. 

با اینکه اطلاعیه تعطیلی از سوی آموزش و پرورش هیج یک از شهرستان های کشور صادر نشده است. بنابراين احتمال تعطیلی مدارس برای فردا چهارشنبه ۱۸ خرداد خیلی کم است. 

آخرین وضعیت آلودگی هوا و گرد و غبار | گرد و غبار غلیظ در مسیر تهران !

توده گرد و غبار غلیظ که هم‌اکنون برخی از مناطق غربی استان تهران را فراگرفته است، احتمالاً تا ساعتی دیگر وارد پایتخت می‌شود.

 واضح نیوز جامعه: بر اساس تصاویر و فیلم‌هایی که امروز منتشر شده از دقایقی پیش توده گرد و غبار غلیظی، مناطق غربی استان تهران همچون چهاردانگه را فراگرفته و انتظار می‌رود که این توده گرد و غبار تا ساعتی بعد تهران را نیز فراگیرد.

سازمان هواشناسی نیز در اطلاعیه روز گذشته خود ضمن هشدار سطح زرد، برای امروز و فردا، رگبار باران و رعد و برق به طور محلی، وزش باد شدید موقت، در مناطق مستعد خیزش گرد و خاک و احتمال بارش تگرگ را پیش‌بینی کرده بود.

امروز استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، همدان، قزوین، البرز، قم، تهران و ارتفاعات در استانهای مازندران، گیلان، غرب گلستان و نیمه شمالی سمنان و فردا استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی و ارتفاعات سمنان متأثر از رخدادهای مذکور خواهد بود