• پنجشنبه 26 خرداد 1401 - 11:03
  • 343
  • 0 دیدگاه

بیوگرافی و علت درگذشت سرور پاک‌ نشان گوینده رادیو + عکس و زندگی شخصی

سرور پاک‌نشان گوینده رادیو درگذشت ; بیوگرافی سرور پاک نشان متولد 1322 گوینده و مجری رادیو صبح ایران و علت درگذشت مجری و گوینده رادیو صبح ایران سرور پاک نشان بر اثر عارضه قلبی در سن 79 سالگی و زند
بیوگرافی و علت درگذشت سرور پاک‌ نشان گوینده رادیو + عکس و زندگی شخصی

سرور پاک‌نشان گوینده رادیو درگذشت ; بیوگرافی سرور پاک نشان متولد 1322 گوینده و مجری رادیو صبح ایران و علت درگذشت مجری و گوینده رادیو صبح ایران سرور پاک نشان بر اثر عارضه قلبی در سن 79 سالگی و زندگی شخصی و همسر و فرزندان سرور پاک نیت را در این بخش از گزارش واضح نیوز بخوانید.

جزییات درگذشت سرور پاک نشان

سرور پاک نشان گوینده رادیو در سن 79 سالگی در تاریخ 26 خرداد بر اثر ایست قلبی درگذشت .

 نصرت الله علیمی همسر مرحوم سرور پاک نشان با تایید این خبر  گفت: پاکنشان متولد ۱۳۲۲ در شاهرود بود که از سال ۱۳۴۲ در رادیو گرگان به عنوان گوینده مشغول به کار شد و در همان سال های اولیه کار در رادیو به تهران آمده و تا به امروز گویندگی برنامه های مختلفی چون «گلها»، «فرهنگ و مردم»، «خانواده»، «علم و زندگی» و برنامه های بسیار دیگر را به عهده داشته است. او همیشه از رادیو به عنوان زندگی یاد
 می‌کرد.

او که خود شاعر و پژوهشگر علم و ادبیات هست، ادامه داد: سرور پاک‌نشان گوینده پیشکسوت رادیو معتقد بود: یک گوینده باید راهش را انتخاب کند و ببیند در تلویزیون یا رادیو موفق‌تر است و در حوزه‌ای که به نظرش موفق‌تر است کار کند. 

اما او با حضور همزمان در رادیو و تلویزیون موافق نبود.

او معتقد بود، تلویزیون همیشه برای خیلی از افراد وسیله جذابی است، اما من شخصا هیچ علاقه‌ای نداشتم در تلویزیون کار کنم و معتقدم گوینده رادیو همیشه باید چهره‌ ناشناخته‌ای داشته باشد تا کلامش نافذتر باشد. 

وی ادامه داد: پاکنشان معتقد بود: تصویر می‌تواند عامل حواس‌پرتی باشد و ذهن مخاطبان را به جای جذب پیام به مسائل حاشیه‌ای معطوف کند. استتار گویندگان رادیو مساله جالب توجهی است. خود او  هیچ‌گاه به تلویزیون نرفت چون فکر می‌کرد، باور مخاطبان را به هم می‌ریزد. اگر گوینده‌ای تشخیص دهد حضور در تلویزیون برایش بهتر است این کار را انجام دهد، ولی خیلی از گوینده‌ها بعد از حضور در تلویزیون به رادیو برگشته‌اند.

محل دفن سرور پاک نشان

همسر مرحوم پاکنشان گفت:قرار است،  مرحوم پاکنشان در بهشت زهرا ، قطعه هنرمندان به خاک سپرده شود.

منبع: ایسنا