• دوشنبه 23 خرداد 1401 - 9:08
  • 1770
  • 0 دیدگاه
  • اخبار ,

بیوگرافی و علت شهادت علی کمانی پاسدار هوافضا در خمین + عکس

علی کمانی خمین شهید شد ; بیوگرافی علی کمانی پاسدار سپاهی اهل خمین در حین انجام ماموریت به شهادت رسید + عکس علی کمانی و علت شهادت وی را در این گزارش واضح نیوز ببینید . واضح نیوز نظامی: علی کمانی پاسدا
بیوگرافی و علت شهادت علی کمانی پاسدار هوافضا در خمین + عکس

علی کمانی خمین شهید شد ; بیوگرافی علی کمانی پاسدار سپاهی اهل خمین در حین انجام ماموریت به شهادت رسید + عکس علی کمانی و علت شهادت وی را در این گزارش واضح نیوز ببینید .

واضح نیوز نظامی: علی کمانی پاسدار رشید اسلام و از رزمندگان یگان هوافضا در شهرستان خمین پس از‌ سال‌ها مجاهدت و تلاش‌های خستگی‌ناپذیر و مخلصانه در مسیر پاسداری از انقلاب و ارزش‌های اسلامی در حین انجام ماموریت به شهادت رسید.

پاسدار رشید اسلام «علی کمانی» از رزمندگان یگان هوا فضا در شهرستان خمین پس از‌ سال‌ها مجاهدت و تلاش‌های خستگی ناپذیر و مخلصانه در مسیر پاسداری از انقلاب و ارزش‌های اسلامی و خدمت به نظام و میهن اسلامی و نقش آفرینی در دفاع از وطن در حین انجام مأموریت به فیض شهادت نائل آمد و به خیل عظیم شهیدان پیوست.

اطلاعیه روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی

روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی در اطلاعیه‌ای با عرض تبریک و تسلیت شهادت آن پاسدار رشید اسلام به محضر مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، ملت ایران اسلامی، خانواده مکرم و آحاد فرماندهان، مسئولین و همرزمان وی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: آئین‌های تشییع و تدفین پیکر پاک وی در چارچوب تدابیر و دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا در شهر خمین انجام خواهد شد.

پیام تسلیت سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی نیز در پی شهادت علی کمانی

در این پیام آمده است: شهادت پرافتخار پاسدار رشید اسلام «علی کمانی» در حین اجرای ماموریت یگان هوافضای خمین سند ایستادگی، از خود گذشتگی فرزندان غیور و رشید انقلاب اسلامی و تربیت یافتگان مکتب اسلام و ولایت برای حضور در سنگر‌های دفاع از امنیت و حریم مقدس ایران اسلامی و نماد هوشمندی و رسالت شناسی جوانان مومن و غیور ایران اسلامی در میدان های نبرد و مقابله با توطئه‌ها است.

شهادت علی کمانی پاسدار

اینجانب شهادت این پاسدار گرانقدر و مدافع امنیت را به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج)، و فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه‌ای (مد ظله العالی)، خانواده مکرم و آحاد پاسداران و مردم شهید پرور استان مرکزی و شهرستان خمین تبریک و تسلیت عرض نموده و از درگاه حضرت حق تعالی ثبات قدم ایران اسلامی به ویژه نیروهای مسلح فداکار و دلاور و نسل جوان و آینده‌ساز این سرزمین مقدس در تداوم راه پرفروغ و آرمان‌های بلند آن شهید عزیز را طلب می‌ نمایم.