ثبت نام خودرو تیر ۱۴۰۱ ؛ تاریخ شروع ثبت نام سامانه یکپارچه تیر ۱۴۰۱ کی هست؟؟

دور جدید شروع ثبت نام سامانه یکپارچه تیر ۱۴۰۱ کی هست؟؟  زمان شروع دور جدید مرحله دوم ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه خودرو تیر ۱۴۰۱ و آخرین خبرها از ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه خودرو در تیرما
ثبت نام خودرو تیر ۱۴۰۱ ؛ تاریخ شروع ثبت نام سامانه یکپارچه تیر ۱۴۰۱ کی هست؟؟

دور جدید شروع ثبت نام سامانه یکپارچه تیر ۱۴۰۱ کی هست؟؟  زمان شروع دور جدید مرحله دوم ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه خودرو تیر ۱۴۰۱ و آخرین خبرها از ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه خودرو در تیرماه ۱۴۰۱ را در این گزارش واضح نیوز بخوانید 

واضح نیوز اقتصادی: ثبت نام بعدی سامانه یکپارچه خودرو تیر 1401 می باشد. متقاضیانی که از اولین دور ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه جامانده بدانند که دور بعدی ثبت نام خودرو در سامانه تیر ماه انجام می شود.

به گزارش خبرنگار واضح نیوز ؛ نخستین عرضه محصولات ایران خودرو، سایپا، بهمن موتور، مدیران خودرو و … از طریق سامانه یکپارچه خودرو به قید قرعه صورت گرفت که در کنار تخصیص خودرو به منتخبان اصلی، تخصیص خودرو به منتخبان فهرست ذخیره نیز بعد از پایان مهلت ثبت‌نام برندگان اصلی در روز ۲۵ خرداد، تعیین تکلیف شود و خودرو داده شود. بسیاری از متقاضیان از ثبت نام در اولین دوره از ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه جامانده و می خواهند بدانند که ثبت نام بعدی سامانه یکپارچه خودرو چه زمانی می باشد؟

براساس اعلام جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت، ثبت نام بعدی سامانه یکپارچه خودرو تیر 1401 می باشد. زمان و تاریخ دقیق آن فعلا اعلام نشده که در صورت اعلام رسمی، این خبر بروزرسانی خواهد شد.

ثبت نام خودرو تیرماه ۱۴۰۱ سامانه یکپارچه خودرو

آخرین خبرها از ثبت نام مرحله دوم سامانه یکپارچه خودرو؛ تیر ۱۴۰۱

طبق اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت، بیش از 90 درصد مخاطبان از واگذاری خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو استقبال به عمل آورده و رضایت داشته اند که به همین علت قرار است در کنار افزایش نرخ تولید خودرو، عرضه خودرو نیز به همین شیوه و در سامانه تداوم داشته باشد و دور بعدی تخصیص نیز در تیر انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید: 

دلیل افزایش قیمت خودروی صفر | عامل افزایش قیمت خودروهای جدید؟