ثبت‌ نام مرحله دوم نهضت ملی مسکن در سال ۱۴۰۱ + تاریخ شروع نام نویسی مجدد مسکن ملی

احتمال ثبت‌نام مجدد نهضت ملی مسکن در سال ۱۴۰۱ و ثبت‌ نام مرحله دوم نهضت ملی مسکن با تاریخ شروع نام نویسی مجدد مسکن ملی  مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از احتمال ثبت‌ نام مجدد در
ثبت‌ نام مرحله دوم نهضت ملی مسکن در سال ۱۴۰۱ + تاریخ شروع نام نویسی مجدد مسکن ملی

احتمال ثبت‌نام مجدد نهضت ملی مسکن در سال ۱۴۰۱ و ثبت‌ نام مرحله دوم نهضت ملی مسکن با تاریخ شروع نام نویسی مجدد مسکن ملی 

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از احتمال ثبت‌ نام مجدد در نهضت ملی مسکن طی امسال خبر داد و گفت:در برخی مناطق با موانعی پیش‌بینی نشده مواجه شدیم. 

خلیل محبت‌خواه یادآور شد: ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن با توجه به درخواست متقاضیان تا پایان اردیبهشت ماه ادامه داشت و تلاش می‌کنیم پایان ماه جاری ( خرداد 1401) پالایش متقاضیان را به اتمام برسانیم

وی ادامه داد: در تهران و در شهر‌های جدید پرند، هشتگرد و پاکدشت متقاضیان می‌توانستند ثبت نام کنند و در ویرایش جدید متقاضیان باید شهر مورد سکونت خود را انتخاب کنند.

وی با اشاره به این‌که  حدود 5.5 میلیون نفر در نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کردند، گفت: حدود 4 میلیون نفر واجد شرایط نهضت ملی مسکن بودند، امیدواریم امسال مجددا زمینه ثبت نام متقاضیان را فراهم کنیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از افتتاح واحدهای نهضت ملی مسکن طی امسال خبر داد و گفت: در برخی مناطق با موانعی پیش‌بینی نشده مواجه شدیم، اما سعی خواهیم کرد در برخی از شهر‌ها امسال قطعا واحدی را افتتاح کنیم.