• جمعه 03 تیر 1401 - 8:25
  • 393
  • 0 دیدگاه

جدول پخش برنامه ها و سریال های تلویزیونی در تابستان ۱۴۰۱ و ساعت پخش آنها

با برنامه های تابستانی (۱۴۰۱) تلویزیون آشنا شوید . لیست کامل برنامه ها و سریال های شبکه های صدا و سیما برای تابستان ۱۴۰۱ را در این صفحه ببینید .  جدول پخش برنامه ها و سریال های تلویزیونی در تابس
جدول پخش برنامه ها و سریال های تلویزیونی در تابستان ۱۴۰۱ و ساعت پخش آنها

با برنامه های تابستانی (۱۴۰۱) تلویزیون آشنا شوید . لیست کامل برنامه ها و سریال های شبکه های صدا و سیما برای تابستان ۱۴۰۱ را در این صفحه ببینید . 

جدول پخش برنامه ها و سریال های تلویزیونی در تابستان ۱۴۰۱ و ساعت پخش آنها را ببینید

شبکه های سیما برنامه های زنده و تولیدی برای تابستان ۱۴۰۱،   در قالب هایی همچون «مجموعه های نمایشی»، «فیلم های سینمایی»، «برنامه های جذاب و شاد»، «مسابقه»، «برنامه های ترکیبی»، «معارفی»، «کودک و نوجوان»، «مستند»، «پویانمایی» و ... تدارک دیده اند.

برنامه های تابستانی تلویزیون ۱۴۰۱

«ایرانگرد ۵»، «سندباد»، «دی بی سی»، «مامان ها ۲»، «پرستاره»، «جواهر سرخ»، «سرتاپا»، «پیرانه سر»، «همه فن حریف»، «فامیل بازی»، «ویژه برنامه جام جهانی ۲۰۲۲» و... از جمله تولیدات جدید تلویزیون محسوب می شوند.

تاریخ و ساعت پخش برنامه ها و سریال های شبکه اول 

در شبکه یک سیما مسابقه «ایران» ساعت ۱۹:۳۰ روزهای زوج، مسابقه «دستپخت» ساعت ۱۹:۳۰ روزهای پنج شنبه و جمعه، «رزم آوران» یکشنبه و سه شنبه ساعت ۱۹:۳۰، «ثریا» یکشنبه ها ساعت ۲۳:۱۵ و «اتم» ساعت ۲۳:۱۵ روزهای پنج شنبه و جمعه روانه آنتن می شود.

«امیدیه» با معرفی کارآفرینان پیشرو و موفق در عرصه اقتصادی و کسب و کار شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸:۳۰، «ورزش و مردم» با پرداخت به عرصه ورزش کشور و گزارش از وقایع ورزشی جمعه ها ساعت ۱۱:۳۰ و مستند «دیار جوانمردان» با هدف معرفی پهلوانان و جوانمردان شهرری؛ دوشنبه ها ساعت ۲۳:۱۵ پخش می شوند.

مستند «ایرانگرد»، برنامه «از خوب به عالی» و برنامه اقتصادی «پایش» نیز از اواسط مردادماه روی آنتن خواهند رفت.

برنامه ها و سریال های شبکه شبکه دو تابستان ۱۴۰۱

شبکه دو سیما برنامه «اقیانوس آرام» را ساعت ۱۹:۳۰ به روی آنتن می برد. «اقیانوس آرام» یک برنامه نوجوانانه است که تلاش می‌کند در هم کلامی با نوجوان، آسیب‌ها و چالش‌های این رده سنی حساس را بررسی کند.

«سندباد» هم با محوریت «ایران از نگاه خارجی ها و خارج از نگاه ایرانیان مقیم خارج» دوشنبه ها ساعت ۲۲:۳۰ روانه آنتن تابستانی این شبکه می شود.

برنامه «دی بی سی» که جدیدترین اتفاقات روز دنیا را به شکلی وارونه منعکس می‌کند قرار است جمعه ها ساعت ۲۰ پخش شود. این مجموعه با زبانی طنز، بخش‌های خبری ماهواره‌ای فارسی زبان  BBC را مورد انتقاد قرار می‌دهد.

«مجله دو» با بررسی سوژه های اجتماعی و فرهنگی ساعت ۲۱ روی آنتن می رود.

«پاکار» که به ترویج و تبلیغ کارکردن برای مخاطب نوجوان اختصاص دارد هم در مناسبت های مختلف پخش می شود.

مجموعه نمایشی کودک و نوجوان یک باکس پخش سریال نوجوانان است در ساعت ۱۷ پخش خواهد شد.

اسامی برنامه ها و سریال تابستان ۱۴۰۱ شبکه سه و ساعت پخش آنها

 در شبکه سه برنامه «عصر جدید» شنبه و یکشنبه تا عید غدیر ساعت ۲۲:۱۵ پخش می شود. «بدون توقف» ساعت ۱۹، «پهلوون» ساعت ۲۰، «زوجی نو» پنج شنبه و جمعه ساعت  ۲۲:۱۵ و «میدون» سه شنبه و چهارشنبه ساعت ۲۲:۱۵ پخش می شود.

«قهرمان» و فصل دوم «مامان ها» هم از جمله برنامه هایی است که ویژه فصل تابستان تهیه شده اند.

همچنین برنامه «معرفی چهره های محلی» و «اکتشاف» از برنامه های جدید شبکه سه خواهد بود که در تابستان پخش می شود.

جدول پخش شبکه چهار در تابستان ۱۴۰۱

در شبکه چهارسیما برنامه های «هزاره شعر» ساعت ۱۹ از یکشنبه تا چهارشنبه، «چکاد» ساعت ۲۱ دوشنبه ها، «چهارسوی علم»   ساعت ۲۲ از شنبه تا دوشنبه، «اهالی شب» ساعت ۲۳ از یکشنبه و دوشنبه، «ساعت سینما» پنجشنبه ها ساعت ۲۰:۳۰ و «برسد به دست فردا» جمعه ها ساعت ۲۲:۳۰ تدارک دیده شده است.

همچنین برنامه های «سوره» سه شنبه ها ساعت ۲۲، «زاویه» چهارشنبه ها ساعت ۲۲، «بی چارچوب» شنبه ها ساعت ۲۳، «میز نقد» یکشنبه ها ساعت ۲۱ و «پیشخوان اندیشه» دوشنبه ها ساعت ۲۱ نیز در ایام تابستان روی آنتن این شبکه می روند.

لیست کامل برنامه های شبکه پنج در تابستان ۱۴۰۱

شبکه پنج سیما سریال «داستان یک شهر» را در ساعت ۱۹ به روی آنتن می فرستد.

این شبکه «شب فیروزه ای» را با تمرکز بر موضوع بحران آب در استان های کشور ساعت ۲۱ پخش می کند. مسابقه «کهکشانیا» هم از جمله برنامه های تابستانی این شبکه است که ساعت ۲۲ پخش می شود. این مسابقه با داشتن فناوری‌های نوین و واقعیت افزوده به عنوان مسابقه تلویزیونی مبتنی بر واقعیت افزوده ساخته شده است و شرکت کنندگان به کمک گوشی های هوشمند همزمان با هم رقابت می کنند. گفتنی است این برنامه، همزمان از شبکه امید هم پخش می شود.

لیست کامل برنامه های شبکه آموزش - تابستان ۱۴۰۱

شبکه آموزش برنامه های «A۴ (آچهار)» ساعت ۱۸، مجموعه عروسکی «خارج از محدوده» ساعت ۱۹، «نوآفرین» ساعت ۲۰، «ژرفاخند» ساعت ۲۱، «جوانان باتجربه ایران» ساعت ۲۲، «جعبه جادو» ساعت ۲۳ و برنامه شبانگاهی «پر ستاره» پنج شنبه و جمعه ساعت ۲۲ را برای تابستان درنظر گرفته است.

همچنین «محله پرماجرا»، «گنجینه»، مسابقه «حرفه ای ها» و مستند «مارک پوش» نیز از دیگر برنامه های این شبکه در ایام تابستان هست.

لیست کامل برنامه های شبکه نسیم - تابستان ۱۴۰۱

شبکه نسیم برنامه «دست به نقد» شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹، «نسیم آوا» پنج شنبه و جمعه ساعت ۱۹، «قاصدک» هر شب ساعت ۱۹:۳۰، سریال «سه دونگ دونگ» هر شب ساعت ۲۰ و «طنزستان» از ۱۸ تیرماه هر شب ساعت ۲۰، «شکرستان» شنبه تا سه شنبه ساعت ۲۱، «کارستون» چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۱، «شوتبال» شنبه تا سه شنبه ساعت ۲۱:۳۰، «تهمتن» چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۱:۳۰، «جواهر سرخ» به زودی پنج شنبه و جمعه ساعت ۲۱:۳۰، «خندوانه» یک شنبه تا پنج شنبه ساعت ۲۳ و برنامه  «دوررهمی» جمعه و شنبه ها ساعت ۲۳ پخش می شود.

شبکه سلامت

در شبکه سلامت «پیرانه سر» پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۰، «پنجره باز» از شنبه تا چهارشنبه ساعت۲۰، «حال خوب» ساعت ۲۱، «مستند سلامت» ساعت ۲۲، «سپهر سلامت» پنج شنبه ساعت ۲۱، «به امید دیدار» ساعت ۲۳، «سریع و سریع تر» پنج شنبه و جمعه ساعت ۱۹ و ۲۳، «شهروند و مافیا» شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹ و ۲۳، «شفا» ساعت ۱۷، «دستاورد» روزهای فرد ساعت ۱۷:۳۰ و «سرتاپا» روزهای زوج ساعت ۱۷:۳۰ پخش می شوند.

شبکه افق

شبکه افق «انارستان» شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۶، «عصرشیرین» شنبه تا پنج شنبه ساعت ۱۸ و «فامیل بازی» را چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه ساعت ۲۱ پخش می کند.

«تماس» شنبه و یکشنبه ساعت ۲۱، «مامور ویژه» دوشنبه و سه شنبه ساعت ۲۱، «جهان آرا» شنبه و دوشنبه ساعت ۲۲، «نقش جهان» روزهای یکشنبه ساعت ۲۲ و «عیار» سه شنبه ها ساعت ۲۲ پخش می شود.

شبکه امید

شبکه امید برنامه های «شبکه تلوبیونی مثبت امید»، «لیگ گل کوچیک»، «برو پی کارت»، «رسانش»، «جشنواره تابستانی سینما هویت»، «باشگاه امید» ساعت ۱۹، مسابقه «بازنده شو» ساعت ۲۲، پخش مسابقه «کهکشانیا» ساعت ۲۲ همزمان با شبکه پنج سیما، سری جدید «بازی ویزیون» ساعت ۲۳ و «ساعت صفر» را ساعت ۲۴ دقیقه به روی آنتن می برد.

سریال خارجی «راز جزیره» ساعت ۱۶:۳۰، «کارآگاهان نابغه» ساعت ۲۰ و «هتی دختر نویسنده» ساعت ۲۱ از شبکه امید پخش می شوند.

لیست کامل برنامه های شبکه ورزش جهت پخش در تابستان ۱۴۰۱

فصل جدید برنامه‌های روتین شبکه ورزش شامل «فوتبال۱۲۰» پنجشنبه ساعت ۲۳، «ویدیو چک» پنجشنبه ساعت ۲۲، «کادر فنی» شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸، «جهان ورزش» شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹:۳۰، «باشگاه» شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۰:۰۰، «کوه‌گشت» پنجشنبه ساعت ۱۳:۳۰، «پهلوون» شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۷:۰۰، «مثبت ورزش» و «دست اول» در تابستان ۱۴۰۱ همچنان به روی آنتن خواهد رفت. برنامه «لذت فوتبال» و «شب های فوتبالی» جمعه ساعت ۲۱ نیز با آغاز فصل جدید فوتبال اروپا و لیگ برتر ایران مجددا از اواسط مرداد به آنتن شبکه باز خواهد گشت.

ویژه برنامه‌ «والیبال لیگ ملت ها» که از آغاز این تورنمنت پخش شده است تا پایان تیرماه روی آنتن خواهد بود؛ برنامه «جایگاه ویژه» با هدف تحلیل و بحث و گفتگو پیرامون مسائل اساسی ورزش کشور از ابتدای تیرماه به صورت زنده پخش می‌شود؛ برنامه استعدایابی کشتی با نام «همه فن حریف» از ابتدای مردادماه پنج شنبه و جمعه ساعت ۲۰ به جدول پخش شبکه ورزش اضافه خواهد شد؛ همچنین برنامه «جام پرچم (جام روستا)» و «جام گل کوچیک» هم با هدف برگزاری مسابقات در روستاها و محلات در تابستان تولید و پخش خواهد شد. برنامه «بازی‌کن» شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰، «با جام جهانی» شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۲، «ویژه برنامه جام جهانی ۲۰۲۲» پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۸ پخش می شوند.

ارشیو کامل برنامه های شبکه قرآن و ساعت پخش آنها 

شبکه قرآن و معارف سیما برنامه های «منم بچه مسلمان» هر روز ساعت ۱۶، «آرام جان» هر روز ساعت ۱۸، «هشتگ دین» قبل از اذانگاهی ظهر، «تقرب» ساعت ۱۹:۳۰، «اسرا» روزهای زوج و «صهبا» روزهای فرد ساعت ۲۱، «مصباح» شنبه و دوشنبه ساعت ۲۲:۱۵، «ارحام» یک شنبه و سه شنبه ساعت ۲۲ را در ایام تابستان روی آنتن می برد. همچنین هر شب ساعت ۲۳ تلاوت فاخر مجلسی نیز در شب های تابستان از شبکه قرآن پخش می شود.

برنامه های شبکه مستند در تابستان ۱۴۰۱

شبکه مستند مستندهای «فوتبال ایرانی» ساعت ۲۱، «داستان های فوتبال» ساعت ۲۰، «حیات وحش ایران» ساعت ۲۳، «هستند کسانی که» ساعت ۲۲:۳۰، «چونان سر» یکشنبه ها ساعت ۲۱، «ضد» دوشنبه ها ساعت ۲۱، «سرزمین آب ها» ساعت ۲۲ را پخش می کند.

مجموعه «کنام اژدها» شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸، «گروه نجات اژدها» پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۸، مجموعه «دکتر ارنست» پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۱:۳۰، «زنان کوچک» شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰، مجموعه «گروه شب نقاب» شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹، «ماداگاسکار» ساعت ۱۵:۳۰، مستند خانوادگی «دورت بگردم ایران ٢» ساعت ۲۰، «دالتون ها» ساعت ۱۹:۳۰ و «پرندگان کوچک» ساعت ۱۹ از جمله برنامه های شبکه کودک است که در ایام تابستان به روی آنتن می رود.

سریال های تلویزیون تابستان ۱۴۰۱