• چهارشنبه 08 تیر 1401 - 0:23
  • 331
  • 0 دیدگاه

جزییات مرگ کودک ۴ ساله اهل قم برای اثر حمله سگ های ولگرد

واضح نیوز حوادث : جزییات کامل خبر مرگ یک کودک خردسال در قم بر اثر حمله سگ ولگرد و علت مرگ جراحات سنگین بر اثر حمله سگ ها به این کودک خردسال ۴ ساله بوده است.  جزییات ماجرای حمله سگها و فوت کودک خ
جزییات مرگ کودک ۴ ساله اهل قم برای اثر حمله سگ های ولگرد

واضح نیوز حوادث : جزییات کامل خبر مرگ یک کودک خردسال در قم بر اثر حمله سگ ولگرد و علت مرگ جراحات سنگین بر اثر حمله سگ ها به این کودک خردسال ۴ ساله بوده است. 

جزییات ماجرای حمله سگها و فوت کودک خردسال 

رئیس بیمارستان شهدا قم می‌گوید این کودک چهار ساله بر اثرحمله چند قلاده سگ دچار جراحت بیش از حد شده بود، با وجود تلاش فراوان پزشکان و پرستاران، جان خود را از دست داد.

مهر نوشت : محمد جلالی اظهار داشت: ساعت ۱۳ دیروز اورژانس ۱۱۵، یک کودک بدحال که دچار حمله سگ‌ها در منطقه دامشهر قم شده بود را به این بیمارستان منتقل کرد.

مرگ کودک قم حمله سگ

رئیس بیمارستان شهدا قم ادامه داد: به محض ورود کودک، سریعاً اقدامات اولیه انجام شد و این کودک در حال احیا و سی پی آر بود که عملیات "این توبه گذاری" نیز برای او انجام شد.

وی با بیان اینکه کودک به سرعت به اتاق عمل منتقل شد، گفت: جراحان و متخصصان اقدامات لازم را برای کودک در اتاق عمل انجام داده و اقدامات لازم به‌منظور تراکوستومی در دستور کار قرار گرفت.

جلالی گفت: شدت جراحات و جای دندان‌های سگ بر روی گردن و همچنین سر کودک کاملاً مشهود بود به گونه‌ای که بخشی از قسمت‌های تنفسی کودک پاره شده بود.

رئیس بیمارستان شهدا قم افزود: اقدامات درمانی و مراقبتی برای این کودک تا ساعت ۲۳ شب ادامه یافت، اما به دلیل جراحات وارد شده بیش از اندازه، کودک متأسفانه جان خود را از دست داد.