• دوشنبه 03 مهر 1402 - 7:53
  • 12814
  • 0 دیدگاه

خلاصه داستان و اسامی بازیگران قسمت اول تا آخر سریال ترکی اوچ کوروش (سه سکه)

خلاصه داستان سریال اوچ کوروش + عکس و بیوگرافی بازیگران سریال ترکی اوچ کوروش عرفان قهرمان (فرهان) یک قاتل زنجیره‌ای است که روی بدن هر یک از قربانیانش، ۳ سکه به جای می‌گذارد. پرونده او به واح
خلاصه داستان و اسامی بازیگران قسمت اول تا آخر سریال ترکی اوچ کوروش (سه سکه)

خلاصه داستان سریال اوچ کوروش + عکس و بیوگرافی بازیگران سریال ترکی اوچ کوروش

عرفان قهرمان (فرهان) یک قاتل زنجیره‌ای است که روی بدن هر یک از قربانیانش، ۳ سکه به جای می‌گذارد. پرونده او به واحد جرایم سازمان‌یافته محول می‌شود و کاپیتان افه تکین رهبری آن را در دست می‌گیرد. در همین حین، عرفان که از دست قانون گریزان است به یک محله رومی‌نشین به نام چینگیراکلی پناه می‌برد.

خلاصه داستان بازیگران سریال اوچ کوروش

کارتال چاکا، رهبر مافیای رومی و محافظ این محله است. هنگامی که افه می‌فهمد کارتال قاتل نیست، تصمیم می‌گیرند با همکاری یکدیگر، قاتل را دستگیر کنند. ارتباط غیرمنتظره بین قاتل و گذشته غم‌انگیز کارتال، همه چیز را زیر سوال می‌برد.

سریال ترکی اوچ کوروش

قسمت ۳ سریال اوچ کوروش

خواهرزاده کارتال در خانه استرس داره و به عمه کارتال میگه لباسش خونی بود پلیس ها دنبالشن نکنه اتفاقی واسش بیفته و گیرش بندازن!….. برای خواندن ادامه خلاصه داستان این سریال ترکی روی تیتر کلیک کنید

عکش بازیگران سریال ترکی اوچ کوروش

قسمت ۲ سریال اوچ کوروش

افه به همراه هالیت و یکی از افرادشون به نام باتو به طرف عروسی می میرن. همه تو مراسم عروسی جمع شدند. کونیالی ماجرای مسعود که افرادشو فرستاده بود پیشش براشون تعریف میکنه….. برای خواندن ادامه خلاصه داستان این سریال ترکی روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۱ سریال اوچ کوروش

سریال اوچ کوروش درباره جوانی خلافکار به نام کارتال هست که در محل های پایین شهر زندگی می کنه و سردسته و رهبری یک باند خلافکار….. برای خواندن ادامه خلاصه داستان این سریال ترکی روی تیتر کلیک کنید.

منبع: بلاگ جدولیاب