• شنبه 21 خرداد 1401 - 18:58
  • 633
  • 0 دیدگاه

بیوگرافی رضا مرادخانی بوکسور تیم ملی و و ماجرای درگیری و شلیک مامور پلیس به رضا مرادخانی چیست؟ + علت ماجرا

رضا مرادخانی کیست؟ بیوگرافی رضا مرادخانی بوکسور و جزئیات شلیک مامور پلیس گشت ازشاد در پارک پردیسان را در این گزارش بخوانید.  رضا مرادخانی یکی از بوکسور های حرفه ای تیم ملی بوکس ایران و دارنده
بیوگرافی رضا مرادخانی بوکسور تیم ملی و و ماجرای درگیری و شلیک مامور پلیس به رضا مرادخانی چیست؟ + علت ماجرا

رضا مرادخانی کیست؟ بیوگرافی رضا مرادخانی بوکسور و جزئیات شلیک مامور پلیس گشت ازشاد در پارک پردیسان را در این گزارش بخوانید. 

رضا مرادخانی یکی از بوکسور های حرفه ای تیم ملی بوکس ایران و دارنده چندین مدال کشوری و قهرمانی آسیا در پارک پردیسان تهران با ماموران گشا هرشاد نیروی انتظامی درگیر می‌شود و با شلیک مستقیم مامور پلیس روبرو می‌شود. 

ماجرای کامل شلیک مامور گشت ارشاد به رضا مرادخانی بوکسور سابق تیم ملی ایران اهل خرم آباد 

ماریا عارفی و همسرش رضا مرادخانی به همراه دخترشان، روز هشتم اردیبهشت در پارک پردیسان تهران به قصد ورزش‌کردن در حال قدم‌زدن بودند که ورود گشت ارشاد، تذکر بابت حجاب و درگیری‌های پس از آن بین این خانواده و مأموران گشت ارشاد، به شلیک گلوله ختم می‌شود.

روزنامه شرق نوشت: ۸ اردیبهشت ماه، در پارک پردیسان تهران، رضا مرادخانی که در مقابل نیروهای گشت ارشاد که قصد بازداشت همسرش ماریا عارفی را داشتند، مقاومت کرد، از سوی یکی از ماموران هدف گلوله قرار گرفت. در ابتدا مامور گشت ارشاد، اسپری فلفل را به صورت زوج و کودک ۱۰ ماهه‌شان می‌پاشد.

ماموری که به گفته رضا ۲۲-۲۳ ساله بوده، در حالی که چشمان رضا به دلیل اسپری فلفل جایی را نمی‌دیده اقدام به شلیک تیر هوایی و شلیک مستقیم به او می‌کند.

رضا که سابقه چند دوره قهرمانی بوکس و عضویت در تیم فنرباغچه ترکیه را نیز دارد، از ناحیه پا و شکم مورد اصابت ۴گلوله قرار گرفته است.

این زوج جوان، که در ابتدا قصد صحبت با رسانه‌ها را نداشته‌اند، پس از این که متوجه شدند ادعاهایی درباره اتفاقات آن روز مطرح شده، حالا ماجرا را شرح داده‌اند.

ماموران گشت ارشاد، ویدیوهای مربوط به حادثه را از تلفن‌های شخصی افراد پاک کرده‌اند اما چند شاهد در روز حادثه، شکایتی را در کلانتری مرزداران ثبت کرده‌اند و قرار است در دادگاه شهادت بدهند.

منبع:سایت خبر ورزشی