• دوشنبه 23 خرداد 1401 - 10:34
  • 494
  • 0 دیدگاه

ساعت و زمان پخش و تکرار سریال وضعیت زرد شبکه دو (فصل دوم 28 خرداد)

زمان پخش فصل دوم سریال وضعیت زرد شبکه دو از 28 خرداد + ساعت پخش خلاصه فصل اول خلاصه فصل اول سریال وضعیت زرد از امروز شنبه ۲۱ خرداد  از شبکه دو سیما پخش می شود .همچنین فصل دوم این سریال نیز
ساعت و زمان پخش و تکرار سریال وضعیت زرد شبکه دو (فصل دوم 28 خرداد)

زمان پخش فصل دوم سریال وضعیت زرد شبکه دو از 28 خرداد + ساعت پخش خلاصه فصل اول

خلاصه فصل اول سریال وضعیت زرد از امروز شنبه ۲۱ خرداد  از شبکه دو سیما پخش می شود .همچنین فصل دوم این سریال نیز به تهیه‌کنندگی مسعود ملکی مشهور و کارگردانی مجید رستگار ،  از شنبه ۲۸ خرداد از شبکه دو سیما پخش می شود.

ساعت پخش وضعیت زرد شبکه دو

” وضعیت زرد ” به کارگردانی مجید رستگار و تهیه‌کنندگی حامد بامروت‌ نژاد ، در ۶ قسمت از شنبه ۲۱ خرداد تا پنجشنبه ۲۶ خرداد هر شب ساعت ۲۱:۳۰ پخش می شود و روز بعد در ساعات ۹:۴۰صبح، ۱۶:۲۰ و ۱:۳۰ بامداد بازپخش خواهد شد. 

در فصل اول این سریال با قصه‌ای مواجه شدیم که یکی از شخصیت‌های اصلی آن، طراح سانتریفیوژی بود که از سازمان انرژی اتمی اخراج شده بود ، البته موضوعاتی با درون‌مایه اجتماعی، اقتصادی و مجازی هم حولِ محور این سریال قرار دارد.

بازیگران

هنرمندانی همچون زین‌العابدین تقی‌پور، حسام خلیل‌نژاد، آرش ماهان‌کیا، محمد مهدی رضائی، مهران رجبی، بهار داورزنی، امیر غفارمنش، علی سلیمانی و سوسن پرور در فصل اول سریال «وضعیت زرد» به ایفای نقش پرداخته‌اند.

عوامل فیلم

همچنین عواملی از جمله فرشاد کلباسی (برنامه‌ریز و دستیار کارگردان)، محمدرضا شهبازی (بازیگردان)، علی سبحانی (مدیر فیلمبرداری)، داوود قلی‌پور (مدیر صدابرداری)، فاطمه یاسمی (طراح صحنه و دکور)، نوید فرح‌مرزی (طراح گریم) و مریم نیک‌رفتار (طراح لباس) با این سریال همکاری کرده‌اند.

ساعت پخش فصل دوم

مهران رجبی، مریم سعادت، زین‌العابدین تقی‌پور، بهار داورزنی، حسام خلیل‌نژاد، آرش ماهان‌کیا و مهدی رضایی بازیگران اصلی این سریال هستند.
این مجموعه نخستین سریال تولیدی «مدرسه اندیشه و هنر ماه» در قالب طنز موقعیت است که خط داستانی آن ، دارای رگه‌های سیاسی است و خط قصه و شخصیت‌های آن شامل شش کاراکتر محوری است که هر کدام از شخصیت‌ها، داستان و رگه‌هایی مخصوص به خود دارند.