سامانه یکپارچه خودرو مهر 1402 با عرضه 6 مدل بازگشایی شد

بازگشایی سامانه یکپارچه خودرو مهر 1402 با 6 مدل خودرو وارداتی واضح نیوز - با بازگشایی سامانه یکپارچه خودرو مهر 1402 6 مدل خودرو وارداتی برای فروش آماده شده‌اند. دور اول فروش خودروهای وارداتی با
سامانه یکپارچه خودرو مهر 1402 با عرضه 6 مدل بازگشایی شد

بازگشایی سامانه یکپارچه خودرو مهر 1402 با 6 مدل خودرو وارداتی

واضح نیوز - با بازگشایی سامانه یکپارچه خودرو مهر 1402 6 مدل خودرو وارداتی برای فروش آماده شده‌اند. دور اول فروش خودروهای وارداتی با محصولاتی از برندهای جذاب آغاز خواهد شد.

با بازگشایی سامانه یکپارچه خودرو مهر 1402 6 محصول از برندهای معتبر خارجی آماده فروش شدند. در دور اول فروش خودروهای وارداتی، محصولاتی از برندهای تویوتا، هیوندای، کیا، جتا و چانگان حاضر هستند. گفتنی‌ست که طرح‌های فروش این خودروها مختص افرادی است که در اسفندماه 1401 برای خرید این محصولات ثبت‌نام کرده‌اند. لازم به ذکر است که به زودی طرح‌های فروش این خودروها ابلاغ خواهد شد.

بازگشایی سامانه یکپارچه خودرو مهر 1402

سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی به‌روزرسانی شده و حال شش مدل خودروی جدید در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

در این نوبت سایپا، ماموت خودرو، KTL، پارس خودرو، معین خودرو و کوشا خودرو حضور دارند :

چانگان CS55 پلاس، جتا VS7، هیوندای النترا، زوتی DL5، تویوتا کرولا و کیا سلتوس را عرضه می‌کنند.

به گزارش واضح نیوز , همچنین قرار است تا در روزهای آتی محصولات دیگری چون چانگان CS35 پلاس، هیوندای کُنا، هیوندای توسان، هیوندای کرتا، فیات ۵۰۰ و… به این سامانه اضافه شوند. در حال حاضر تنها افرادی می‌توانند برای خرید این شش خودروی وارداتی اقدام کنند که در اسفند ۱۴۰۱، ثبت‌نام خود را در سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی انجام داده باشند.

پیگیری‌های جدید از منابع آگاه و برخی شرکت‌های حاضر در این طرح نشان می‌دهد که متقاضیان از چهارشنبه مورخ ۱۹ مهر ۱۴۰۲ می‌توانند نسبت به ثبت‌نام این خودروها اقدام کنند. همچنین کمترین زمان تحویل برای برخی از این شش خودروی وارداتی ۶۰ روز کاری خواهد بود و همین عرضه این خودروها با قیمت غیر قطعی انجام می‌شود.

با وجود اینکه هنوز قیمت رسمی این شش خودروی وارداتی توسط سازمان حمایت برای عرضه اعلام نشده است، اما به احتمال بسیار زیاد خودروهایی مانند زوتی DL5 و چانگان CS55 پلاس با قیمتی کمتر از یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسند. همچنین خودروهایی که اصالت کره‌ای و ژاپنی دارند، گویا قیمتی فراتر از یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان خواهند داشت.

سهمیه امریه سربازی مقطع کارشناسی لغو شد