• یکشنبه 22 خرداد 1401 - 22:32
  • 846
  • 0 دیدگاه

علت پخش نشدن عصر جدید (نتایج نیمه‌ نهایی) یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ + زمان پخش جدید

پخش نشدن عصر جدید (نتایج نیمه‌ نهایی) یکشنبه 22 خرداد به علت پخش فوتبال زنده ایران و الجزایر  قسمت دوم از برنامه اعلام نتایج نیمه‌نهایی «عصر جدید» برای مشخص شدن فینالیست&
علت پخش نشدن عصر جدید (نتایج نیمه‌ نهایی) یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ + زمان پخش جدید

پخش نشدن عصر جدید (نتایج نیمه‌ نهایی) یکشنبه 22 خرداد به علت پخش فوتبال زنده ایران و الجزایر 

قسمت دوم از برنامه اعلام نتایج نیمه‌نهایی «عصر جدید» برای مشخص شدن فینالیست‌های فصل سوم، به خاطر پخش مسابقه فوتبال ایران و الجزایر ، امشب پخش نمی‌شود.

واضح نیوز فرهنگ و هنر : شامگاه گذشته شنبه 21 خرداد اولین برنامه اعلام نتایج «عصر جدید» مسابقه استعدادیابی تلویزیون پخش و دومین برنامه برای سه فینالیست دیگر، از یکشنبه شب، به دوشنبه 23 خرداد موکول شد. 

دلیل این تغییر در پخش برنامه هم، پخش تدارکاتی فوتبال تیم ملی ایران با الجزایر است که از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

تا به اینجا و با پخش برنامه اعلام نتایج شنبه‌شب، تکلیف سه فینالیست مشخص شده و برای تکمیل نتایج فینالیست‌های فصل سوم «عصرجدید» و اعلام آرای مردمی، یک برنامه باقی مانده است.

طبق اعلام قبلی و به روال معمول قرار بود این قسمت، یکشنبه پخش شود اما به دلیل پخش رقابت تدارکاتی فوتبال تیم ملی با الجزایر که یکشنبه شب در دوحه، برگزار می‌شود، دومین و آخرین قسمت از برنامه اعلام نتایج «عصرجدید» برای تعیین تکلیف 6 فینالیست از رقابت‌های فینال، پخش این قسمت به دوشنبه‌شب، بعد از خبر ساعت 22، موکول شده است.

تاریخ پخش عصر جدید (فینال)

قسمت دوم از برنامه اعلام نتایج نیمه‌نهایی «عصرجدید» برای مشخص شدن فینالیست‌های فصل سوم، دوشنبه، بعد از خبر ساعت 22 از شبکه سه سیما پخش می‌شود. / تسنیم

نخ و نقشه تابلوفرش