• یکشنبه 01 خرداد 1401 - 18:57
  • 420
  • 0 دیدگاه

عکس و بیوگرافی بازیگر نقش محبوبه در سریال حکم رشد کیست + اینستاگرام و تصاویر

واضح نیوز هنرمندان: بازیگر نقش محبوبه در سریال حکم رشد کیست / عکس و بیوگرافی بازیگر نقش محبوبه در سریال حکم رشد با اینستاگرام و تصاویر جدید مه لقا باقری بازیگر نقش محبوبه سریال حکم رشد شبکه سه سیما و
عکس و بیوگرافی بازیگر نقش محبوبه در سریال حکم رشد کیست + اینستاگرام و تصاویر

واضح نیوز هنرمندان: بازیگر نقش محبوبه در سریال حکم رشد کیست / عکس و بیوگرافی بازیگر نقش محبوبه در سریال حکم رشد با اینستاگرام و تصاویر جدید مه لقا باقری بازیگر نقش محبوبه سریال حکم رشد شبکه سه سیما و همسر جواد عزتی نقش محبوبه در سریال حکم رشد را در این گزارش بخوانید.

عکس و بیوگرافی بازیگر نقش محبوبه در سریال حکم رشد کیست + اینستاگرام و تصاویر

بیوگرافی مه لقا باقری بازیگر نقش محبوبه در سریال حکم رشد کیست بیوگرافی و عکس و اینستاگرام و آشنایی با مه لقا باقری بازیگر نقش محبوبه در سریال حکم رشد همراه سن و ویکی پدیا و مصاحبه مه لقا باقری بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون در سریال حکم رشد را ببینید .

عکس و بیوگرافی بازیگر نقش محبوبه در سریال حکم رشد کیست

مه لقا باقری بازیگر نقش محبوبه در سریال حکم رشد توسط محمدرضا حسن لفافیان و توسط مهدی فرجی تهیه‌کنندگی انتخاب شده است.

مه لقا باقری در سریال حکم رشد نقش محبوبه زن هاشم را بازی کرده که همسرش در تعقیب و گریز پلیس بر اثر تصادف کشته میشود و چالش هیجان انگیزی بین او و شوهر خواهرش شکل می گیرد و مخاطب را به سوی داستان می کشد.

درباره مه لقا باقری ( محبوبه حکم رشد)

او متولد ۲۳ خرداد سال ۱۳۶۰ تهران، بازیگر و کارگردان ایرانی است. او مدرک فوق لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه تربیت مدرس دارد و همسر جواد عزتی بازیگر سینما و تلویزیون است که تاکنون در چندین فیلم سینمایی و سریال و نمایش به ایفای نقش پرداخته است.

عکس و بیوگرافی بازیگر نقش محبوبه در سریال حکم رشد

تجارب قبلی بازیگری مه لقا باقری ( محبوبه سربال حکم رشد)

مه‌لقا باقری همسر جواد عزتی است. او بیش از ۱۲ سال به صورت حرفه‌ای در حوزه کارگردانی و بازیگری تئاتر فعالیت دارد و در جشنواره‌های داخلی و خارجی در کشورهایی نظیر فرانسه، روسیه، اسپانیا حضور داشته‌است. وی در زمینه طراحی حرکات موزون و دستیار کارگردانی تئاتر نیز فعالیت دارد. در سری اول مجموعه دورهمی در نقش همسر قیمت ایفای نقش نمود.

کارنامه هنری ایشان بدین شرح است: بازی در فیلم های سینمایی آینه بغل / شنای پروانه / شیشلیک / سریال های تلویزیونی: حوض فیروزه / باغ مظفر / راه در رو / سیر و سرکه / دردسرهای عظیم ۲ و …

بیشتر بخوانید : فیلم کامل اجرای خوانندگی وحید موسوی لوله کش لرستانی در نیمه نهایی عصر جدید 31 اردیبهشت 1401