فال روزانه جمعه 27 خرداد 1401 + فال حافظ و فال روز تولد 1401/3/27

فال امروز 27 خرداد 1401 و فال جمعه 27 خرداد و فال حافظ و فال روز تولد جمعه 27 خرداد ۱۴۰۱ را در این گزارش مرور کنید فال روز تولد (1401/3/27) دوست عزیزی که 27 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!
فال روزانه جمعه 27 خرداد 1401 + فال حافظ و فال روز تولد 1401/3/27

فال امروز 27 خرداد 1401 و فال جمعه 27 خرداد و فال حافظ و فال روز تولد جمعه 27 خرداد ۱۴۰۱ را در این گزارش مرور کنید


فال روز تولد (1401/3/27)

دوست عزیزی که 27 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی مستقل، خلاق، دارای اعتماد به نفس، عملگرا و با نظم هستید. شما بسیار بلندپرواز هستید و دوست دارید معروف و پولدار باشید، اما در این راه گاهی لجباز می شوید و به نظرات دیگران هم اهمیت نمی دهید. امسال به ویژه برای خانم‌هایی که در این روز متولد شده‌اند سالی فوق‌العاده و همراه با پاداش تلاش‌ها و زحماتشان خواهد بود. در این دوره از زندگی‌تان بخت با شما یار شده است و ثروت و خوش شانسی در تمام طول سال با شما همراه خواهند بود. اگر از فرصت‌هایی که پیش رویتان قرار می گیرند به خوبی استفاده کنید پیشرفت فوق‌العاده ای را در زندگی حرفه ای خود شاهد خواهید بود. افزایش درآمد شما و پول های زیادی که روانه‌ی حساب بانکی‌تان می شوند این فرصت را به شما خواهند داد تا پس انداز بیشتری داشته باشید و همچنین بتوانید با خیال راحت برای رفاه خودتان و خانواده‌تان پول خرج کنید. شما نیاز شدیدی به داشتن یک رابطه‌ی عاطفی جدی در خود احساس خواهید کرد و اگر به این نیاز خود توجه نداشته باشید ممکن است به خاطر درگیری ذهنی در انجام خیلی از کارهای دیگری هم که دارید به مشکل بربخورید. وضعیت سلامتی والدین و یا پدر بزرگ و مادربزرگتان امسال نگرانی‌هایی را برای شما به وجود خواهد آورد و هزینه های پیش بینی نشده ای را نیز به شما تحمیل خواهد کرد، اما خوشبختانه این مشکلات جدی نیستند و خیلی زود حل خواهند شد. ماه های تیر، مرداد، آبان و بهمن بهترین و مهم‌ترین ماه های سال هستند.

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز اگر کسی بخواهد صداقت و درستی شما را زیر سوال ببرد اصلا خوشحال نخواهید شد زیرا فکر می کنید که کارهایی مهمتر از دفاع از خودتان در برابر این افکار بیهوده دارید، ولی اگر می خواهید روابط شخصی و یا حرفه ای خود را محکمتر کنید باید این کار را بکنید. شما اصلا آدم انتقاد پذیری نیستید، ولی اگر می خواهید رشد کنید و به خواسته‌ها و اهدافتان برسید باید دست از دیوار کشیدن به دور خودتان بردارید. کمی ریسک کرده و موانعی که بین شما و دیگران فاصله ایجاد کرده‌اند را از میان بردارید. اگر بتوانید شرایط به وجود آمده را از بین برده و احترام متقابل ایجاد کنید با همکاری با دیگران و انجام کارها به صورت گروهی هیچ حد و مرزی برای موفقیت‌هایتان وجود نخواهد داشت.

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین

 

خمی که ابروی شوخ تو در کمان انداخت***به قصد جان من زار ناتوان انداخت

نبود نقش دو عالم که رنگ الفت بود***زمانه طرح محبت نه این زمان انداخت

تعبیر:گم کرده ی خود را پیدا می کنی. وعده ی دیدار نزدیک است. هوشیار باش. خبر خوبی به تو خواهند داد. با مشکلات بجنگ و از بخت خود گله نداشته باش بعد از هر تاریکی روشنایی هست . سعی کن عقلت بر قلبت غلبه داشته باشد. با این حال فکر نکن همه ی خوبی ها در تو جمع شده و عاری از هرگونه بدی هستی.

divider1

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

روابطی که پایه‌هایی استوار داشته باشند در مقابل گذشت زمان لطمه ندیده و سالم و پایدار باقی خواهند ماند. با این حال ممکن است فکر کنید شاید بهتر باشد که برای جلوگیری از تنش و درگیری بعضی چیزها را پنهان کنید. متاسفانه اگر چنین راهی را برای راحت تر کردن کار خودتان در پیش بگیرید دیر یا زود در مسیرتان به مشکل بر خواهید خورد. به زبان آوردن مسائل و مشکلات حل نشده نیاز به شجاعت دارد، ولی فرصتی برای حل کردن آنها برای شما فراهم خواهد کرد. هیچ راه فراری وجود ندارد؛ اگر می خواهید رابطه‌تان دوام داشته باشد باید این کار را حتی اگر برایتان خیلی دشوار باشد هم انجام دهید.

فال حافظ متولدین اردیبهشت : 

 

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر:قدر جوانی را بدانید. منتظر خبری خوش باشید که برای آن دست به دعا برداشته اید. از چیزی نترسید، ایمانتان شما را از هر طوفانی نجات می بخشد. به بازوی خودتان متکی باشید. خودتان را از بند مادی رها کنید و به قران توسل جوئید.

 

divider1

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

شاید فکر کنید که دارید زمان را از دست می دهید و اگر افکار و ایده‌هایی که در سر دارید را با همکاران و یا رئیستان در میان نگذارید فرصت فوق‌العاده ای را از دست خواهید داد. در واقع تا حدودی حق با شما است و اگر امروز در مورد این موضوع حرف بزنید هرچقدر که بگذرد صحبت کردن در مورد آن برایتان سخت تر خواهد شد، پس تا تنور داغ است بچسبانید و آنچه در سر دارید را به زبان بیاورید، در غیر این صورت باید یاد بگیرید که با حس پشیمانی‌تان کنار بیایید. اگر امروز با دوستان و نزدیکانتان دور هم جمع شدید به جای این که بلافاصله در هر بحثی که صورت می گیرد دخالت کنید خوب به آنچه می شنوید فکر کنید و حرف‌هایتان را درست انتخاب کنید.

 

فال حافظ متولدین خرداد : 

 

درد ما را نیست درمان الغیاث***هجر ما را نیست پایان الغیاث

دین و دل بردند و قصد جان کنند***الغیاث از جور خوبان الغیاث

تعبیر:از اینکه اگر پیروز نشوی می ترسی و مدام در حال رنجیدن هستی تا رنج نبینی به مقصود نمی رسی. اگر قرار باشد با نبودن درد و مشقت وصل حاصل شود، نتیجه ی کار برایت لذت بخش نخواهد بود و در راه رسیدن به مقصود امکان از دست دادن مال و آبرو نیز می باشد.

 

 

divider1

 

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

مسیر به انجام رساندن وظایف و مسئولیت‌هایی که به عهده دارید و دنبال کردن رویاهایی که برای آینده‌تان دارید به نظر از دو راه کاملا متفاوت می گذرد. خوشبختانه امروز شما قادر هستید همزمان هر دو راه را طی کرده و هم خواسته های خود را دنبال کرده و هم به تعهداتی که داده‌اید عمل کنید. زمانی که تخیلاتتان بر اساس واقعیت باشد همه چیز دست به دست هم خواهد داد تا به خواسته‌هایتان برسید. امروز بحث‌هایی که در مورد مسائل اقتصادی در اطرافتان در جریان هستند فکر شما را به خود مشغول کرده و ایده های تازه ای را برای بهتر کردن اوضاع اقتصادی‌تان به ذهن شما خواهند آورد، بی تفاوت از کنار آنها رد نشوید و حداقل ایده‌هایتان را جایی بنویسید تا بعدا به آنها بیشتر فکر کنید.

 

فال حافظ متولدین تیر : 

ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست***منزل آن مه عاشق کش عیار کجاست

شب تار است و ره وادی ایمن در پیش***آتش طور کجا موعد دیدار کجاست

تعبیر:دل خویش را به سراب و چیزهای زودگذر خوش نکن. عشق تو را جوان نگه می دارد از آینده نترس چون مثل آب روشن و پاک است. غصه نخور به وصال یار خواهی رسید. به زیارت می روید و به زودی غرق در نعمت می شوید.

 

divider1

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

با وجود این که ممکن است هنوز نقشه مشخصی برای پیش بردن کارهایتان نداشته باشید بهتر است کمی وقت گذاشته و اهدافتان را یک جا نوشته و سپس در مورد این که آنها را چگونه می توان به دست آورد و راه رسیدن به آنها نیز فکر کرده و توضیحاتی به نوشته‌هایتان اضافه کنید. اگر نتوانستید برای تک تک آنها راهی پیدا کنید و یا کنترل تمام افکار و ایده‌هایی که ناگهان به سرتان هجوم آورده‌اند برایتان کار سختی بود نگران نشوید. مهم این است که قدم به قدم پیش بروید و جزئیات هر یک از اهداف و برنامه هاتان را در زمان مناسب در نظر بگیرید تا به مرور زمان به مقصد مورد نظرتان برسید. طولانی‌ترین سفرها با برداشتن اولین قدم آغاز می شوند.

 

فال حافظ متولدین مرداد : 

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد***وجود نازکت آزرده گزند مباد

سلامت همه آفاق در سلامت توست***به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد

تعبیر:ایمانت را قوی تر کن تا از رنج ملامت نجات یابی. گرفتاریت برطرف می شود. اگر در عین غمگینی خندیدی شاهکار کرده ای. کسانی که طرفداری تو را می کنند و از آشوب و غوغا نجاتت می دهند. تغییری در خود و افکارت بده. بدی ها را آتش بزن و بخشندگی را در خود پرورش بده.

 

 

divider1

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز چانه‌تان حسابی گرم شده است و آنقدر در مورد افکار و ایده‌هایی که در مورد کارتان دارید حرف می زنید که سر همکارانتان را به درد می آورید. شاید به آنچه می گویید فکر کرده باشید و پرت و پلا نگویید، ولی اجرای گفته‌هایتان به آسانی به زبان آوردن آنها نیست و فاصله بین حرف و عمل بسیار است. قبل از هر کاری شما باید یاد بگیرید که چطور این ایده‌ها و پروژه‌هایی که در سر دارید را می شود عملی کرد. در مورد کارهایی حرف بزنید و تصمیم بگیرید که علم کافی برای عمل کردن به آنها را داشته باشید. برای یک آخر هفته خوب و دلچسب در کنار خانواده‌تان برنامه ریزی کنید و اگر این اواخر فرزندانتان را زیاد به گردش و تفریح نبرده‌اید حتما زمانی را به این کار اختصاص دهید.

 

فال حافظ متولدین شهریور :

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

 

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز اگر خودتان به خواسته‌هایتان نرسیده‌اید در حالی که یکی از اطرافیانتان هر چیزی که ممکن است بخواهد را در اختیار دارد، ممکن است ناگهان حس حسادت تمام وجودتان را در بگیرد. این دست خودتان نیست، متاسفانه شرایط کیهانی در حال حاضر باعث شده‌اند که مادیات برای شما اهمیت ویژه ای پیدا کنند و احساس شادی و خوشبختی‌تان را وابسته به اموال و داشته های مادی خود بدانید. به جای این که با حس حسادت وجود خود را مسموم کرده و با فکر کردن به کمبودها و نداشته‌هایتان خود را آزار بدهید بهتر است کمی هم به داشته‌هایتان فکر کنید. ثروت واقعی و پایدار چیزی فراتر از این‌ها است، برای یافتن ثروت حقیقی‌تان به قلبتان رجوع کنید.

 

فال حافظ متولدین مهر : 

جمالت آفتاب هر نظر باد***ز خوبی روی خوبت خوبتر باد

همای زلف شاهین شهپرت را***دل شاهان عالم زیر پر باد

تعبیر:دل خویش را به سراب و چیزهای زودگذر خوش نکن. عشق تو را جوان نگه می دارد از آینده نترس چون مثل آب روشن و پاک است. غصه نخور به وصال یار خواهی رسید. به زیارت می روید و به زودی غرق در نعمت می شوید.

 

 

divider1

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز علاقه ای به صحبت کردن در مورد این که چطور می توانید اوضاع زندگی‌تان را بهبود ببخشید ندارید؛ در واقع شما ترجیح می دهید بجای حرف زدن و بدون تلف کردن وقت و انرژی‌تان دست به کار شوید، بعدا هم برای بررسی نتایج کارهایتان فرصت خواهید داشت. با وجود این که معمولا آدمی نیستید که بی گدار به آب بزند و حساب نشده گام بردارد، در حال حاضر دلتان می خواهد سریعترین راه ممکن را برای رسیدن به خواسته‌هایتان در پیش بگیرید. زندگی کوتاه تر از آن است که بخواهید تمام زندگی‌تان را با تجزیه و تحلیل تک تک قدم‌هایی که می خواهید بردارید هدر بدهید. گاهی باید دلتان را به دریا بزنید و هر کاری که در همان لحظه به ذهنتان درست می رسد را انجام بدهید.

 

فال حافظ متولدین آبان : 

پیرانه سرم عشق جوانی به سر افتاد***وان راز که در دل بنهفتم به درافتاد

از راه نظر مرغ دلم گشت هواگیر***ای دیده نگه کن که به دام که درافتاد

تعبیر:در همه حال شکر خدا را به جا آورید. در این کار رقیبی دارید که باید او را از میدان به در کنید تا به دلربای خودتان برسید. نماز صبح را بجا آورید و دست به دعا بردارید. فکرهای شیطانی را برای رسیدن به مقصود فراموش کنید.

 

 

divider1

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز به نظر می رسد که دیگران انتظارات غیر واقع گرایانه ای از شما دارند و فکر می‌کنند هر چقدر از وقتتان را که بخواهند باید در اختیار آنها قرار بدهید و همین باعث می شود که ترجیح بدهید خودتان را از جمع کنار کشیده و کمی تنها مانده و از وقت و انرژی‌تان همان طور که خودتان دلتان می خواهد استفاده کنید. مسلما هیچ کسی دوست ندارد که هرکس از راه رسید او را به هر جهتی که خودش می خواهد بکشاند و نگذارد روی خواسته‌ها و نیازهای خودش تمرکز کند. بد نیست دیگران یاد بگیرند این وظیفه شما نیست که هر وقت به شما نیاز داشتند در کنارشان باشید. پس کمی خودتان را کنار کشیده و از تنهایی‌تان هر طوری که خودتان دلتان می خواهد لذت ببرید.

 

فال حافظ متلودین آذر :

دل سراپرده محبت اوست***دیده آیینه دار طلعت اوست

من که سر درنیاورم به دو کون***گردنم زیر بار منت اوست

تعبیر:مشکلاتتان بزودی حل خواهد شد و شما به نیت خودتان خواهید رسید. بعد از تاریکی و غم، روشنایی در انتظار شماست. خودتان را برای کاری که می خواهید انجام دهید آماده سازید. با توکل به حق و راه و رسم دینداری به کام دلتان می رسید. راز خودتان را به کسی نگوئید

 

 

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

امروز انجام کارها به صورت انفرادی چیزی نیست که چندان برایتان خوشایند باشد، با وجود این که همکاری با دیگران برای رسیدن به یک هدف مشترک در حال حاضر برای داشتن روحیه ای بهتر برای شما ضروری است، این تنها دلیلی نیست که دوست دارید عضوی از یک تیم موفق باشید. شما به خوبی درک می کنید که مشارکت و همکاری با دیگران چقدر قدرت و کارآمد بودن شما را افزایش می دهد. از آنجایی که شما فردی جاه طلب هستید عاقلانه تر این است که همکارانتان را با خود همراه کنید تا بتوانید باری که به تنهایی نمی توانید زیاد به دوش بکشید را همراه با آنها به سر منزل مقصود برسانید. البته این از روی خود خواهی شما نیست، موفقیت یک نفر موفقیت تمام اعضای گروه است.

 

فال حافظ متولدین دی : 

خیال روی تو در هر طریق همره ماست***نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست

به رغم مدعیانی که منع عشق کنند***جمال چهره تو حجت موجه ماست

تعبیر:ستاره ی اقبال تو می درخشد. در راهی که قدم گذاشته ای پیروز می شوی و به مقام عالی می رسی در این زمان از یاد خدا غافل مشو. هر چند به پای قارون نمی رسی. همین بس که در عشق ورزیدن و رسیدن به کمال سعی و اهتمام می کنی.

 

divider1

 

♒ فال متولدین بهمن

روحیه خلاقتان امروز به شما کمک خواهد کرد که آنچه در ذهن و قلبتان می گذرد را به روش‌هایی منحصر به فرد بیان کنید. با این حال کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و اگر نمی خواهید نسبت به تعهدات و مسئولیت‌هایتان بی تفاوت باشید و زیر وعده و وعیدهایی که به دیگران داده‌اید نزنید، بهتر است حرف زدن در مورد افکار و احساساتتان را برای وقتی بگذارید که کارهای اضطراری و دارای اولویت را به انجام رسانده باشید. با این حال حتما هر از گاهی در طول روز به کودک درونتان اجازه بدهید کمی بازی و شیطنت کند. در پایان روز حتما وقتی را هم برای خوشگذرانی با دوستان و نزدیکانتان کنار بگذارید، لزومی ندارد یادآوری کنیم که همراهی آنها چقدر برای شما بهمن ماهی‌ها مهم است.

 

فل حافظ متولدین بهمن : 

صبحدم مرغ چمن با گل نوخاسته گفت***ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت

گل بخندید که از راست نرنجیم ولی***هیچ عاشق سخن سخت به معشوق نگفت

تعبیر:چرا کاری را که به نفع تو نیست انجام می دهی و چیزی را که ارزشی ندارد به بهای گزاف می خواهی به دست آوری. گره کارت به دست خودت باز می شود. پس منتظر غیب منشین. متکی به بازوی خودت باش تا به مراد خود برسی.

 

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

درست زمانی که فکر می کردید دقیقا می دانید در اطرافتان چه می گذرد خواهید دید که واقعیت‌هایی هم هستند که شما از آنها خبر نداشته‌اید، ولی هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد. اگر رابطه عاطفی‌تان در مرحله ای بوده که برای شما با استرس و فشار عصبی همراه بوده است ناگهان همه چیز بهتر شده و این وضعیت بحرانی از بین خواهد رفت. مشکلاتی که در خانه و خانواده‌تان وجود داشته‌اند رو به بهبود هستند، پس خودتان به دنبال ایجاد مشکل نگردید و انرژی و توانتان را برای مسائلی که ممکن است در آینده برایتان به وجود بیایند حفظ کنید. از روبراه بودن اوضاع در زمان حال لذت ببرید، چرا که زمان حال تعیین می کند که تمام لحظات آینده‌تان چگونه خواهند گذشت.

فال حافظ متولدین اسفند: 

ز گریه مردم چشمم نشسته در خون است***ببین که در طلبت حال مردمان چون است

به یاد لعل تو و چشم مست میگونت***ز جام غم می لعلی که می‌خورم خون است

تعبیر:به لطف و عنایت خداوند و با همت بلند به آرزوی دیرین خودتان خواهید رسید. غرور را کنار بگذارید و پیشنهاد خودتان را عنوان کنید. در کارتان مشورت نمائید و امیدتان را از دست ندهید. تکیه بر ظواهر ننمائید. دست به دعا بردارید. با توکل به حق هر کار غیرممکن ممکن می شود.

 

divider1

 

divider1