• چهارشنبه 08 تیر 1401 - 0:11
  • 189
  • 0 دیدگاه

فیلم آتش سوزی ساختمان خیابان مجیدیه تهران را ببینید + علت آتش سوزی و آمار

واضح نیوز حوادث: یک ساختمان ۱۲۰ واحدی وثدر خیابان مجیدیه تهران سه شنبه شب ۷ تیر دچار آتش سوزی شد . فیلم آتش سوزی و آمار و خسارت این آتش سوزی را بخوانید  آمار مصدوم ها و نجات یافتگان و کشته ها
فیلم آتش سوزی ساختمان خیابان مجیدیه تهران را ببینید + علت آتش سوزی و آمار

واضح نیوز حوادث: یک ساختمان ۱۲۰ واحدی وثدر خیابان مجیدیه تهران سه شنبه شب ۷ تیر دچار آتش سوزی شد . فیلم آتش سوزی و آمار و خسارت این آتش سوزی را بخوانید 

آمار مصدوم ها و نجات یافتگان و کشته ها

 آتش نشانی شهرداری اعلام کرد آتش سوزی در ساختمان مسکونی در خیابان مجیدیه منجر به فوت یک نفر و مصدومیت 3 نفر شد و خوشبختانه بیش از 80 نفر نجات یافتند.

جزئیات آتش سوزی 

ساعت 20 و 11 دقیقه یک مورد آتش سوزی مواقع در یک مجتمع مسکونی واقع در خیابان مجیدیه شمالی، خیابان محمودی به سامانه 125 شهرداری اعلام و 4 ایستگاه آتشنانی همراه تجهیزات کامل به محل اعزام شدند.

محل آتش سوزی یک مجتمع مسکونی ۵ طبقه در شش بلوک با ۱۲۰ واحد بود، دو تا از خودروها دچار آتش سوزی شده بود و باتوجه به وجود سقف کاغذ بالای ماشین دود غلیظی پارکینگ و کل ساختمان را فرا گرفته بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران بیان کرد: تعداد زیادی شاید نزدیک به 100 نفر در ساختمان محبوس شده بودند که با اقدام نیروهای امداد و باز کردن دربهای بسته‌ای که وجود داشت و با تجهیزاتی که همراه نیروها بود به داخل طبقات رفته و باتوجه به حجم بالای دود و حرارت عملیات جست و جو را آغاز کردند.

جلالی بیان کرد: بیش از 80 نفر را موفق شدند که از ساختمان خارج کنند که سه نفر با وضعیت خیلی وخیم از ساختمان خارج شدند که به تایید عوامل اورژانس یک نفر از آنها که یک فرد حدود 65 ساله بود فوت کرده و دو نفر دیگر تحویل عوامل اورژانس شدند.

وی گفت: آتش خیلی سریع خاموش شد و تخلیه دود در حال انجام است و همزمان نیروها در حال جست و جو و ایمن سازی محل هستند.