• یکشنبه 15 خرداد 1401 - 23:55
  • 8661
  • 0 دیدگاه

فیلم کامل مراسم تشییع همسر و فرزند حامد سلطانی مجری تلویزیون در بیرجند را بببنید

فیلم کامل مراسم تشییع همسر و فرزند حامد سلطانی مجری تلویزیون در بیرجند را بببنید  | گریه و زاری مجری تلویزیون دل همه را خون کرد مراسم خاکسپاری مرحومه فائزه صفری همسر حامد سلطانی و پسر خردسالش
فیلم کامل مراسم تشییع همسر و فرزند حامد سلطانی مجری تلویزیون در بیرجند را بببنید

فیلم کامل مراسم تشییع همسر و فرزند حامد سلطانی مجری تلویزیون در بیرجند را بببنید  | گریه و زاری مجری تلویزیون دل همه را خون کرد

عکس پسر فوت شده حامد سلطانی مجری تلویزیون

مراسم خاکسپاری مرحومه فائزه صفری همسر حامد سلطانی و پسر خردسالش (همسر و فرزند حامد سلطانی مجری تلویزیون ملی) در بهشت متقین بیرجند برگزار شد.

پیکر همسر و فرزندِ حامد سلطانی مجری تلویزیون در بیرجند تشییع شد

مجری تلویزیون داغدار شد.تصادف مرگبار مجری تلویزیون حادثه آفرید. مجری تلویزیون همسر خود را ازدست داد. پسر یک و نیم ساله مجری تلویزیون نیز فوت کرد.

فیلم تشییع جنازه همسر حامد سلطانی

مراسم تشییع پیکر محمد مهدی سلطانی و فائزه صفری، پسر و همسر حامد سلطانی مجری صدا و سیما و عضو جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با حضور پرشور مردم، فرمانده سپاه انصار الرضا علیه السلام، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی، هیئت‌های مذهبی‌ و خادمان آستان قدس رضوی برگزار شد.

حامد سلطانی در تشییع همسرش

به گزارش واضح نیوز؛ این مراسم که در بهشت متقین بیرجند برگزار و با حضور خیل عظیمی از مردم این شهر همراه بود، مداحان به ذکر مصیبت و مداحی پرداختند.

همچنین جمعی از مسئولان استان خراسان جنوبی به منظور همدردی وعرض تسلیت با خانواده داغدار مجری تلویزیون درمنزل پدر همسر وی در بیرجند حضور یافتند.

‌در این دیدار ‌معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی، سردار مهدوی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع)، مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری، مشاور استاندار و مدیر روابط عمومی استانداری، سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئول بسیج سازندگی استان حضور داشتند.

حامد سلطانی، مجری تلویزیون در پی حادثه رانندگی، همسر و فرزند یک ساله و نیمه خود را از دست داد.همسر این مجری شبکه سه سیما، از اهالی خراسان جنوبی و شهر بیرجند است.

تصویر همسر و پسر حامد سلطانی

همچنین دختر 8 ساله‌اش دچار شکستگی شده و خود او جراحت پیدا کرده است که این دو نفر در بیمارستان بستری‌اند.

حامد سلطانی مجری تلویزیون،تصادف فائزه صفری