• چهارشنبه 25 خرداد 1401 - 21:59
  • 193
  • 0 دیدگاه

ماجرا و جزئیات جدایی و طلاق مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور + فیلم

ماجرای جدایی و طلاق مهدی پاکدل و رعنا آزادی بازیگران سرشناس سینما و علت طلاق رعنا آزادی ور از مهدی پاکدل را در این گزارش واضح نیوز بخوانید.  ماجرای جدایی و طلاق مهدی پاکدل و رعنا آزادی / جزئیات&
ماجرا و جزئیات جدایی و طلاق مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور + فیلم

ماجرای جدایی و طلاق مهدی پاکدل و رعنا آزادی بازیگران سرشناس سینما و علت طلاق رعنا آزادی ور از مهدی پاکدل را در این گزارش واضح نیوز بخوانید. 

ماجرای جدایی و طلاق مهدی پاکدل و رعنا آزادی / جزئیات 

واضح نیوز فرهنگ و هنر : جدایی مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور در فضای مجازی منتشر شده است .اما تا این لحظه خبر جدایی این دو بازیگر مطرح تنها در حد حدس و گمان است و به صورت علنی این موضوع اعلام نشده است.

بهنوش طباطبایی همسر سابق مهدی پاکدل تاکنون هیچ واکنش مستقیمی به ازدواج و طلاق مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور نشان نداده، اما ساعاتی پس از اعلام رسمی ازدواج رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل، استوری از عدالت اجتماعی در اینستاگرام خود منتشر کرد! مهدی پاکدل علاوه بر بازیگری در عرصه موسیقی نیز فعالیت دارد و آلبومی به نام در انعکاس کوچه های خیس را منتشر کرده است.مهدی پاکدل با بازی در سریال ستایش شهرت یافت .مهدی پاکدل در جشن حافظ به همراه رعنا آزادی ور نیامده بود و این موضوع باعث شد حواشی زیادی در پی داشته باشد و کاربران فضای مجازی بر این اعتقادند که این زوج هنرمند از هم جدا شده اند.