• جمعه 06 خرداد 1401 - 13:10
  • 2201
  • 0 دیدگاه

وضعیت تعطیلی مدارس تهران و کرج فردا شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ به علت آلودگی گرد و غبار مشخص شد

واضح نیوز جامعه / آیا شنبه 7 خرداد مدارس تهران تعطیل است و تعطیلی مدارس شنبه تهران و آیا شنبه 7 خرداد 1401 مدارس تعطیل است ایا مدارس شنبه و یکشنبه تعطیل است و ایا فردا مدارس تهران تعطیل است 7 خرداد و
وضعیت تعطیلی مدارس تهران و کرج فردا شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ به علت آلودگی گرد و غبار مشخص شد

واضح نیوز جامعه / آیا شنبه 7 خرداد مدارس تهران تعطیل است و تعطیلی مدارس شنبه تهران و آیا شنبه 7 خرداد 1401 مدارس تعطیل است ایا مدارس شنبه و یکشنبه تعطیل است و ایا فردا مدارس تهران تعطیل است 7 خرداد و شبکه خبر تعطیلی مدارس 1401/03/07 با تعطیلی 7 خرداد ۱۴۰۱ تهران را در این بخش مشاهده میکنید.

وضععیت تعطیلی مدارس تهران البرز کرج فردا شنبه 7 خرداد 1401 به علت آلودگی هوا و به دلیل گرد و غبار در مقاطق دبستان و پیش دبستان مشخص شد .

آیا شنبه 7 خرداد 1401 مدارس تعطیل است ؟

تمامی مدارس در همه مناطق شنبه ۷ خرداد فعال هستند و تعطیلی وحود ندارد 

وضعیت تعطیلی مدارس تهران و کرج فردا شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ به علت آلودگی گرد و غبار مشخص شد

پیش بینی وضع هوا فردا شنبه 7 خرداد 1401

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، فردا ( 7 خرداد ماه) با کاهش تندی باد و آغاز تردد خودروها، کیفیت هوای تهران در مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار خواهد گرفت.

 بر اساس پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در صبح روز پنجشنبه (۵ خردادماه) با توجه به کاهش تندی باد طی ساعات گذشته و آغاز تردد خودروها، کیفیت هوا در برخی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار خواهد گرفت. با افزایش تدریجی تندی باد در طول روز پراکندگی آلاینده‌ها تسهیل خواهد شد، هرچند افزایش دما در برخی ساعات بعدازظهر می‌تواند سبب افزایش غلظت آلاینده‌ ازن در برخی مناطق شود، علاوه براین با وزش باد نسبتاً شدید در ساعات بعدازظهر احتمال گسیل و انتشار گردوخاک در مناطق مستعد وجود خواهد داشت.

کاهش تندی باد تا اواخر وقت پنجشنبه همراه با افزایش ترافیک شامگاهی سبب افزایش غلظت ذرات معلق می‌شود و کیفیت هوا در برخی مناطق پرتردد در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار می‌گیرد. کاهش نسبی تندی باد تا صبح روز جمعه (۶ خرداد ماه) باعث انباشت آلاینده‌ها خواهد شد، هرچند با کاهش تردد خودروها در روز تعطیل از میزان غلظت ذرات معلق کاسته می‌شود.

وزش باد مؤثر در طول روز تجمع آلاینده‌ها را محدود خواهد کرد، با این حال تولید و افزایش غلظت آلاینده‌ ازن ناشی از افزایش دما در برخی ساعات بعدازظهر پیش‌بینی می‌شود. همچنین با کاهش نسبی تندی باد تا ساعات پایانی جمعه هم‌زمان با تردد خودروها، افزایش غلظت ذرات معلق و کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۵۸ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای همه گروه‌ها قرار داشت. آلاینده شاخص هم‌اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۰۸ و کیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس است.