• یکشنبه 29 خرداد 1401 - 16:54
  • 183
  • 0 دیدگاه

تاریخ کنکور ۱۴۰۱ و زمان برگزاری کنکور سراسری 1401 + زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱ | تاریخ آزمون سراسری سال ۱۴۰۱

واضح نیوز اجتماعی ؛ تاریخ کنکور ۱۴۰۱ و زمان برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۱ و زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱ تاریخ توزیع کارت ورود به جلسه آزمون های کنکور ۱۴۰۱ کارت ورود به جلسه داوطلبان کنکور ۱
 تاریخ کنکور ۱۴۰۱ و زمان برگزاری کنکور سراسری 1401 + زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱ | تاریخ آزمون سراسری سال ۱۴۰۱

واضح نیوز اجتماعی ؛ تاریخ کنکور ۱۴۰۱ و زمان برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۱ و زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱

تاریخ توزیع کارت ورود به جلسه آزمون های کنکور ۱۴۰۱

کارت ورود به جلسه داوطلبان کنکور ۱۴۰۱ از پنجم تیر ماه جاری بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و داوطلبان به مدت دو روز فرصت دارند کارت خود را دریافت کنند.

تاریخ برگزاری آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور ۱۴۰۱

آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ در روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه، جمعه و شنبه ۸، ۹، ۱۰ و ۱۱تیر ماه برگزار می‌شود.

کارت‌ ورود به جلسه آزمون‌ به همراه راهنمای شرکت در آزمون از روز یکشنبه مورخ پنج تا روز سه‌شنبه ۷ تیر ماه جاری برای مشاهده و چاپ بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.

راهنمای مشاهده و چاپ کارت ورود به جلسه آزمون 

داوطلبان کنکور به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نموده و با وارد نمودن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام(۱۲ رقمی) و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کدپیگیری ثبت‌نام(۱۶ رقمی) و نام و نام خانوادگی، کد ملی و سریال شماره شناسنامه، کارت شرکت در آزمون را چاپ کنند.

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد؛ با توجه به دریافت اطلاعات شناسنامه‌ای متقاضیان از سامانه ثبت احوال، امکان ویرایش اطلاعات شناسنامه‌ای وجود ندارد. لذا چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱، ۲، ۳، ۴ و ۱۳ کارت شرکت در آزمون داوطلبان وجود داشت ضروری است درخواست کتبی خود را به همراه تصویر شناسنامه یا کارت ملی حداکثر تا تاریخ ۱۲ تیر از طریق آدرس https://darkhast.sanjesh.org به سایت سازمان ارسال کنند.

ویرایش اطلاعات 

همچنین داوطلبان توجه داشته باشند که فرصت را از دست ندهند چرا که در صورت مغایرت در برخی از اطلاعات ثبت‌نامی مانند فاقد عکس، اشتباه عکس و یا معلولیت لازم است به باجه‌های رفع نقص مطابق با شهر محل سکونت خود و جداول مندرج در "اطلاعیه اعلام زمان برگزاری، نحوه‌ دریافت کارت‌ و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون سراسری "در روزهای سه شنبه ۷ تا روز جمعه ۱۰ از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۸ به نماینده این سازمان مستقر در باجه مراجعه کرده و اطلاعات خود را ویرایش کنند.

داوطلبانی که علاوه بر ثبت‌نام در آزمون یکی از گروه‌های آزمایشی علوم‌ ریاضی و فنی، علوم‌ تجربی و علوم‌ انسانی، در گروه‌های آزمایشی هنر و زبان‌های‌ خارجی نیز ثبت‌نام کردند برای آنها سه‌ کارت‌ شرکت در آزمون(یک‌ کارت‌ مربوط‌ به‌ گروه‌ آزمایشی اصلی‌ علوم‌ ریاضی و فنی یا علوم‌ تجربی و یا علوم‌ انسانی و دو کارت‌ دیگر به‌ ترتیب‌ برای گروه‌ هنر و زبان‌های خارجی) صادر شده‌ است‌.