فال روزانه یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ + فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۱/۳/۸

واضح نیوز سرگرمی: فال روزانه شنبه ۸خرداد ۱۴۰۱ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ بخوانید. فال روز تولد (۱۴۰۱/۰۳/۰۸) دوست عزیزی که ۸ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! به ظاهرتان برسید و بهتری
فال روزانه یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ + فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۱/۳/۸

واضح نیوز سرگرمی: فال روزانه شنبه ۸خرداد ۱۴۰۱ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ بخوانید.

فال روز تولد (۱۴۰۱/۰۳/۰۸)

دوست عزیزی که ۸ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

به ظاهرتان برسید و بهترین لباس خود را به تن کنید زیرا دوستانتان شما را سورپرایز خواهند کرد. خدا را به خاطر افراد خوب و مهربانی که در زندگی‌تان دارید، شکر کنید. موضوعی ذهن شما را درگیر کرده که در شهریور به کل حل خواهد شد و شما را شاد و خشنود خواهد کرد. نه تنها امروز را با دوستانتان جشن می گیرد، بلکه کل سال نیز پر از میهمانی و خوشگذرانی خواهد بود. فقط سعی کنید که در این ریخت و پاش ها به فکر جیبتان هم باشید. سعی کنید که در حد خودتان خرج کنید تا بعدها به مشکل برنخورید. اوایل سال ممکن است کمی برایتان سخت بگذرد و با مشکلات کوچکی روبه رو شوید اما از ماه آبان به بعد همه چیز به آرامش خود باز خواهد گشت. به تغذیه‌تان اهمیت دهید و استراحت را فراموش نکنید. برای هر قدمی که بر می دارید هم با دقت برنامه ریزی کنید. 2 ماه آخر سال شما از بهترین ماههای عمرتان خواهد بود. انرژی خود را نه تنها در امروز بلکه در کل سال بالا نگه دارید و از فرصت‌هایی که در اختیارتان قرار می گیرد، نهایت استفاده را بکنید.

divider1

♈ فال روزانه متولدین فروردین

هر چه نگرانی دارید امروز از سر بیرون کنید زیرا همه چیز طبق خواسته و مراد شما پیش خواهد رفت. شاید این طور فکر کنید که با افزایش سن، مشکلات شما نیز کم و کمتر می شود اما در واقع حقیقت چیز دیگری است. هر چه بیشتر زمان می گذرد، درگیری های ذهنی و مسئولیت شما نیز افزایش می یابد اما از طرف دیگر تجربه های بیشتری کسب خواهید کرد که به شما در حل کردن آنها کمک می کند. شما اخیرا مسئله ای را برای خود بزرگ کرده‌اید اما آنقدرها که شما فکرش را می کنید، مهم و بزرگ نیست. با ساده گرفتن مسائل، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

 

فال حافظ متولدین فروردین

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

divider1

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

امروز هر چه بیشتر سعی کنید توجه دیگران را به خودتان جلب کنید، بیشتر به نفعتان خواهد بود. شما ایده های تازه ای را در سر می پرورانید که در این صورت قادر خواهید بود آنها را با اطرافیانتان نیز در میان بگذارید. اگر سعی کنید به جای قدم زد پشت آدمها، در کنارشان راه بروید، چیزهای بیشتری خواهید آموخت. شما نیز به احساسات و نظرات آنها احترام بگذارید. شما قلب بزرگ و سخاوتمندی دارید پس آن را از دیگران دریغ نکنید. به زودی فرصتی برای پیشرفت در زندگی‌تان فراهم می شود، آن را از دست ندهید.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

divider1

♊ فال امروز متولدین خرداد

اگر چه امروز سرتان شلوغ است اما روز خوبی را در پیش خواهید داشت. یکی از دوستانتان به طور غیر منتظره شما را به یک میهمانی دعوت می کند. آن را رد نکنید زیرا  می تواند بر روحیه شما تاثیر مثبتی بگذارد و خستگی چند وقت اخیرتان را به در کند، حتی ممکن است دوستان جدیدی پیدا کنید که در آینده ای نزدیک از تاثیرگذارترین افراد زندگی‌تان شوند. تغییری در زندگی شما رخ می دهد که آینده درخشانی را برایتان رقم خواهد زد. خودتان را برای اتفاقات غیر منتظره آماده کنید.

 

فال حافظ متولدین خرداد

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

divider1

♋ فال روزانه متولدین تیر

موفقیت و خوش اقبالی در طالع شما موج می زند. امروز فرصت های جدید کاری به سراغتان می آید، حواستان باشد آنها را به سادگی از دست ندهید. شما وارد مرحله جدیدی از زندگی می شوید که تا به حال به ذهنتان هم خطور نمی کرد، شاید این راه کمی سختی داشته باشد اما برایتان بسیار هیجان انگیز خواهد بود. پس قبل از رد کردن شانس های زندگی‌تان آنها را به خوبی بسنجید. به زودی خبر خوبی می شنوید که انتظارش را نداشته‌اید. با شنیدن آن باید خود را برای تجربه های جدید آماده کنید.

 

فال حافظ متولدین تیر

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

divider1

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز به احساسات جدیدی در درونتان پی می برید. چند وقتی است که برای تصمیم گیری سردرگمیم و بین احساس و منطق مانده‌اید اما امروز به این نتیجه می رسید که احساساتتان نه تنها در تضاد با عقل که مکمل آن است، پس بهترین زمان برای تصمیم گیری است. تنها چیزی که امروز باید از آن حذر کنید، درگیر نکردن خود با مشکلات دیگران است. ممکن است برخی از آشنایان برای حل مشکلات خود نزد شما بیایند، از آنها معذرت خواهی کنید و خودتان را تا جایی که می توانید کنار بکشید.

 

فال حافظ متولدین مرداد

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

divider1

♍ فال امروز متولدین شهریور

رابطه شما با یکی از دوستان تان بهم خورده و این موضوع شما را ناراحت و عصبی کرده است. اما به جای غصه خوردن بهتر است احساسات خود را کنترل و سرتان را گرم کنید. در حال حاضر هیچ کاری از دست شما بر نمی آید پس بهتر است رهایش کنید تا تمرکز خود را برای انجام باقی کارهایتان از دست ندهید. صبر کلید موفقیت شماست. مطمئن باشید که سرنوشت در آینده ای نه چندان دور بار دیگر او را به سمت شما جذب خواهد کرد. ورزش در حال حاضر بهترین دوا برای شماست، پس کتانی های خود را به پا کنید و اولین قدم را بردارید.

 

فال حافظ متولدین شهریور

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

divider1

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

هیجانی که برای تجربه های چیزهای جدید دارید باعث می شود که در شغل خود پیشرفت کنید. شما در کارهایتان آنقدر انگیزه دارید که می توانید با انرژی کافی به دنبال پروژه هایی مناسب و سودآور بگردید، پس درنگ نکنید و از همین حالا دست به کار شوید. امروز شخصی را ملاقات می کنید که برای مدت زیادی در زندگی شما خواهد ماند. ممکن است این فرد در ابتدا رفتارهای عجیب و غریبی از خود نشان دهد اما به دل نگیرید. با گذشت زمان او و اهدافش را بیشتر درک خواهید کرد و تمام سو تفاهم‌ها برطرف خواهد شد.

 

فال حافظ متولدین مهر

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

تعبیر:خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

 

divider1

♏ فال روزانه متولدین آبان

روز پر مشغله ای خواهد داشت زیرا کارهای جدیدی را که مدت هاست در ذهن دارید، آغاز می کنید. اگر چه شرایط با سرعت زیاد در حال تغییر است اما سعی کنید کنترل امور را به عهده بگیرید و با آرامش خاطر به سمت جلو حرکت کنید. ممکن است در ابتدای راه با شریک یا همکارانتان به مشکل بر بخورید و زبان هم را  نفهمید اما هر چه جلوتر می روید، به نقاط مشترک بیشتری خواهید رسید. این موضوع در رابطه عاطفی شما هم صدق می کند. سعی کنید با شریک زندگی‌تان بیشتر مدارا کنید تا مسائل کوچک و بی اهمیت شما را از هم دور نکند.

 

فال حافظ متولدین آبان

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

divider1

♐ فال روزانه متولدین آذر

مهم نیست که تمرکز و توجه خود را بر چه چیزی گذاشته‌اید، آنچه اهمیت دارد این است که باید تمام توان و شجاعت خود را به کار گیرید و در زمینه ای که می خواهید قدم بردارید و به جلو حرکت کنید. بد نیست چیزهای جدید را تجربه کنید و کمی از عادات روزمره خود به دور باشید. امروز روز بسیار هیجان انگیزی برایتان خواهد بود بنابراین حواستان به فرصت‌هایی که پیش پایتان قرار می گیرد، باشد. اگر از توانایی های خود اطمینان دارید، وقت را تلف نکنید، آنها را به کار گیرید و از آنها بهره ببرید و نتایج فوق‌العاده آن را مشاهده کنید.

 

فال حافظ متولدین آذر

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

divider1

♑ فال روز متولدین دی

پس از مدت‌ها تلاش بالاخره به پیشرفتی که منتظر آن بوده‌اید، می رسید. پروژه ای را که مدت‌ها بود روی آن کار می کردید، پس از ساعت‌ها تمرکز، آخرین تصمیم را می گیرید و به پایان می رسانید. شما نتیجه تلاش‌هایتان را آن طور که لایقش هستید، خواهید گرفت. شما زمان زیادی را صرف حل مشکلات عاطفی خود کرده‌اید و حال به این نتیجه می رسید که باید این وضعیت را تمام کنید و قدم به مرحله دیگری بگذارید. کمی به آینده، اولویت و ارزش های زندگی خود فکر کنید و با اراده ای راسخ در مسیری که به نظرتان بهترین است، پیش روید.

 

فال حافظ متولدین دی

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

divider1

♒ فال متولدین بهمن

اول هفته شما پر از شور و اشتیاق خواهد بود. خون در رگ های شما جریان می یابد و سرشار از انرژی می شوید. خوشبختانه شما فردی مهم برای دیگران هستید و می توانید انرژی مثبت امروز خود را با آنها به اشتراک بگذارید. دوستان صمیمی خود را دعوت کنید و با هم خوش بگذرانید. امروز بهترین زمان است تا روابط اجتماعی خود را گسترش دهید. رابط عاطفی شما کمی دچار تغییر و تحول شده است و امروز زمان آن است که با دقت بیشتر به مسائل نگاه کنید. شاید دلیل آن تغییرات شخصیتی شما و به همان نسبت شریک زندگی‌تان است. رشد کردن، یکی از حقایق زندگی است و نباید از آن دلگیر باشد. به جای غصه خوردن، با آن پیش روید.

 

فال حافظ متولدین بهمن

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.divider1

♓ فال روزانه متولدین اسفند

شاید امروز انرژی لازم را نداشته باشید اما نا امید نشوید. حتی اگر فکرتان درگیر است، کارهایی را که به شما پیشنهاد می شود، انجام دهید. شاید شروع آنها کمی برایتان سخت باشد اما به تدریج از پس آنها بر خواهید آمد. اگر به دنبال پاداش هستید، در کار خود کمی خلاقیت به خرج دهید. شما معتقد به تغییرات ناگهانی هستید اما شاید بد نباشد در روابط عاطفی خود کمی آهسته تر پیش روید. باید قلب خود را باز بگذارید و احساسات خود را بیان کنید تا اتفاق های خوشایندی برایتان بیفتد. قدم اول را بردارید تا همه چیز خود به خود پیش رود.

 

فال حافظ متولدین اسفند

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

divider1

** کاربران عزیز ، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.