• دوشنبه 09 خرداد 1401 - 15:46
  • 247
  • 0 دیدگاه

بیوگرافی و علت شهادت علی شبانی سرباز جوان اهل قائنات + عکس

واضح نیوز حوادث - علی شبانی سرباز وظیفه قائنات به شهادت رسید . جزئیات و علت شهادت سرباز فراجا حین تعقیب و گریز با قاچاقچیان مجروح شد و پس از انتقال به بیمارستان به فیض شهادت نائل آمد. به نقل از رکن
بیوگرافی و علت شهادت علی شبانی سرباز جوان اهل قائنات + عکس

واضح نیوز حوادث - علی شبانی سرباز وظیفه قائنات به شهادت رسید . جزئیات و علت شهادت سرباز فراجا حین تعقیب و گریز با قاچاقچیان مجروح شد و پس از انتقال به بیمارستان به فیض شهادت نائل آمد.

به نقل از رکنا ؛ روز گذشته مأموران انتظامی قائنات استان خراسان رضوی حین گشت‌زنی به منظور تأمین امنیت و برخورد با قاچاقچیان در محور کاخک به قاین به یک دستگاه خودرو مشکوک شدند که راننده بلافاصله با رؤیت مأموران اقدام به فرار کرد و قاچاقچیان برای فرار از عوامل دودزا استفاده کردند که در این حین خودروی انتظامی واژگون، مأمور انتظامی به همراه سرباز علی شبانی مجروح و دچار آسیب شده و بلافاصله برای سیر مراحل درمانی به بیمارستان انتقال داده شدند.

متأسفانه علیرغم تلاش تیم پزشکی سرباز رشید اسلام علی شبانی به علت شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

دستورات ویژه برای شناسایی و دستگیری عاملان این اقدام شرورانه که منجر به شهادت مظلومانه این سرباز رشید راه نظم و امنیت کشور شد، صادر شده و پلیس با بررسی سرنخ‌های به دست آمده و اقدامات اطلاعاتی به پیگیری پرونده پرداخته و تحقیقات گسترده در این رابطه ادامه دارد.