• پنجشنبه 26 خرداد 1401 - 23:38
  • 277
  • 0 دیدگاه

دستگیری عامل پنچر کردن آمبولانس و جان باختن دختربچه تهرانی

جزییات دستگیری عامل پنجر کردن امبولانس حمل دختر بچه بیمار تهرانی و توضیحات دادستان تهران از دستگیری شخصی که با پنجر کردن چرخ های آمبولانس در خیابان شهید بهشتی تهران موجب جان باختن کودک ۲ ساله بیمار شد
دستگیری عامل پنچر کردن آمبولانس و جان باختن دختربچه تهرانی

جزییات دستگیری عامل پنجر کردن امبولانس حمل دختر بچه بیمار تهرانی و توضیحات دادستان تهران از دستگیری شخصی که با پنجر کردن چرخ های آمبولانس در خیابان شهید بهشتی تهران موجب جان باختن کودک ۲ ساله بیمار شده بود، خبرداد.

دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: راننده اتوبوسی که روز سه شنبه اقدام به پنچر نمودن لاستیک های آمبولانس اورژانس نموده بود در کمتر از ۲۴ ساعت، شناسایی و دستگیر شده است.

به گزارش واضح نیوز اجتماعی؛ گزارش اورژانس تهران، روز سه‌شنبه ۲۴ خرداد به دلیل شرایط ترافیکی خیابان شهید بهشتی و نبود جای پارک مناسب و حال وخیم دختربچه ای دو ساله ای که در مطب پزشک دچار مشکل تنفسی شده بود، نیروهای اورژانس به ناچار برای نجات جان بیمار، آمبولانس را در خط ویژه پارک کرده اند و پس از عملیات احیاء، قصد انتقال کودک مورد نظر را داشتند که متوجه می شوند دو عدد از چرخ‌های آمبولانس توسط فردی ناشناس، آسیب دیده و بادهای لاستیک آن خالی شده است.

به گفته صالحی، نیروهای اورژانس درخواست حضور آمبولانس دیگری را داده اند که آمبولانس دوم هم در محل حاضر شده اما متأسفانه طولانی شدن روند انتقال به‌ دلیل اتفاق به‌ وجود آمده باعث وخامت مجدد حال کودک شده و این دختربچه دوساله جان خود را از دست می دهد و از تلاش‌های نیروهای اورژانس نیز کمکی بر نمی آید.

بیشتر بخوانید: 

او گفت: به محض اطلاع از موضوع و با توجه به بررسی تصاویر دوربین های مداربسته و مشخص شدن نحوه پنچر نمودن لاستیک های آمبولانس، شناسایی و دستگیری فرد خاطی در دستور کار دادستانی تهران و دادسرای جنایی قرار گرفت و‌ پس از بررسی های لازم طی عملیاتی متهم در منزل خود در خانی آباد دستگیر شد. این متهم که راننده اتوبوس می باشد با صدور قرار تأمین کیفری در بازداشت به سر می برد و جسد دختر بچه ۲ ساله هم جهت تعیین علت فوت به پزشکی قانونی منتقل شده است.

به گفته دادستان تهران، تحقیقات در خصوص این پرونده در دادسرای جنایی تهران ادامه دارد که نتایج آن متعاقباً اعلام خواهد شد.